3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Merhaba kızlar nasılsınız diyete yeni başlayan arkadaşlar hoşgeldiniz. Ya kızlar ben dünden beri deli gibi kaşınıyorum vücudum tırnak iziyle doldu böyle ansızın sinek ısırır gibi bir kaşıntı başlıyor sonra tüm vücuduma yayılıyor, bunu sadece hamileliğimin son dönemlerinde yaşamıştım bir de şimdi, değişik bir şey de yemedim ki alerji yapsın anlamadım valla, hergün yumurta yiyorum diye şüphelendim ama yarın olmadı doktora gidicem eğer kaşınmaktan kafayı yemezsem :s diyet fena gitmiyor ama şişkinlik var bende şu salatalıklı naneli deotks içeceğinden yapcam akşam yarın da içerim belki alır şişkinliği biraz

canim yediğin bişey dokunmuş olabilir. bir doktora görün bence.

ben bu sabah süt içeyim dedim içmez olaydım.200 ml süt 10 puan. yazık bana. yanına da 3 kiraz domates bir üçgen peynir puanım 13,3 ve ben açım. artık öğlen doyurucu ve az puanlı bişeyler arayacağım. sabah regl olmama rağmen tartıldım ve 65.5 gördüm tartıda. arada kaçamak yapmama rağmen kilo vermişim. çok iyi gidiyor ya. bu diyet artık hayatımın bir parçası oldu. çevremdeki herkes nasıl zayıfladığımı soruyor. bende anlatıyorum. hatta yapmaya başlayan arkadaşlar oldu. ama herşeyi tartıp yemeği çoğu kişi göze alamıyor kızlar. aferin bize ki biz başarıyoruz.

Evet canım bu diyetle ben de adet öncesi ve adet dönemlerimde kilo verdim normalde fazla çıkardım o dönemlerde tartıda

Gunaydin kizlar sabah kalhvaltim 1 yumurta 3 tane zeytin 2 dilim.peynir maydonoz yesil cay cok iyi yaaa zorlanmadan verecegim insallah kilolarimi

selam kızlarrr

sabah tartıldımkilom 69.2 artıyım yani ama şu var ben sabah kalktıgımda artıçıkıyorum hep
cuma tartıldıgımdada böyle olcak
birde agrıma bir iki birşey atıyorum bazen onudamı yapmamamk lazım anlamadım vallaa
migdem çıktı şişim neden gitmiyor kilolalrrr

Masumcum , aynı bende sen gibiyim millet bir gün yapıyor diyeti hemen - çıkıyor tartıda ben iki gün yaptım kilo almışım ))) adet dönemide değil geçtiğimiz cumartesi bitmişti.. akşam midem kazınıyor hiç birşey yemeden yatıyorum ama yine sonuç + delirecem artık sıkıldım bu kilo derdinden yawwwww

O şişlik bende de var diyete başladığımdan beri:/

Ben de senin gibiyim. Demoralize oldum valla.acıktıkça peynir yiyorum ben.puanı az hem de tok tutuyor.

Ben de senin gibiyim. Demoralize oldum valla.acıktıkça peynir yiyorum ben.puanı az hem de tok tutuyor.
ne kadar kilo verebildiniz pekiii ? ne kadar sürede verdiniz . Benim metabolizmam çook yavaş bir tek kan grubuna göre beslendiğim zaman kilo vemriştim oda sağlıklı değil tamamen kalsiyumdan uzaktım diş etlerim kanamaya başlamıştı kan grubun 0+ süt ürünleri yok sadece et , pirinç gibi gıdalar serbestti gerçekten 20 gün uyguladım fark etti ama spora yapıyordum günlük 1 saat....

şuan ayağımı burktum spor yapamıyorum biraz fazla ayakta kalınca ayağım şişiyor. bu yüzden dinlenmem lazım bu haftada spor yapmayacam ama haftaya pzartesi itibarı ile başlamak istiyorum....

bende çok diyet yapıyorum ama bir sonu alamayınca haftalarca sinirleniyorum bırakıyorum dr gittim tüüümmm tahlillerim yapıldı bişey çıkmadı anlamıyorum artık...

Cok geçmiş olsun.ben kendimi pek yormadım.2 kilo verdim.1 kilosunu geri aldım.öyle gidip geliyorum işte.

Günaydın bacılar

bu günkü menüm;

sabah
1 yumurta haşlanmış 0p
1 parça penir 1p
biraz turşu 1p

ara 1 top dondurma 8p

bulduğum açıklama:
1 top (pinpon topu büyüklüğünde) çikolatalı, kavunlu, muzlu, fındıklı, fıstıklı, karamelli, sade içinde çikolata parçalı, bal bademli vs dondurma ortalama 7-8 gr karbonhidrattır. 2 topu 15 olarak hesaplanır.

öğlen
1,5 dilim ekmek 12p
kaşar 1p
2 küçük domates 6p

zero 0p :) en çok buna seviniyorum mucckkkkk muckk mucckkk

akşam
haşlama tavuk 0p

kahve 0p
2 parça bitter 5p

toplam : 34p

bu diyet nasıl bişi yaaa işe yarıcak mı çok merak ediyorum :))

valla bugün puanları götürüdm
1 tane gül böregi kıymalı
sütlaç yeidm birde ((
kahvaltı ypmamıştım

şöyle bi yazı buldum.umarım işimiz yarar...

Yürüyerek Zayıflama Şöyle bir hayatın renklerini hayal edebiliyor musunuz? Zayıfsınız artık girdiğiniz mağazada bir şeyi beğendiğinizde ve fiyatını sorduğunuzda “bedenimiz yok efendim onlar standart beden” sözlerini duymadan, otobüslerde insanlara çarpmadan yürümeye çalışan biri olmaktan ziyade sadece kendi hafifliğini yaşayarak tüm dünyanın yüklerinden uzak renkli cıvıl cıvıl kıyafetlerin içinde sokakta dolaşan biri olmaya ne dersiniz? Tüm gözlerin size bakmadığı harika bir dünya, ya da şişman erkeklerden hoşlanmam gibi sözleri duymaktan hala bıkmadıysanız diyecek bir şeyim yok sizlere ama benim de hayallerim var diyen kilolu kişilere özel bir ayrıntı paylaşacağım bugün… *Öncelikle bırakın sağı solu ve sadece kendinize odaklanın. Ve öyle bir oto hipnoz yapın ki kendinize “ben bu kilolarımdan kurtulabilirim” şeklinde yürekten inanarak. Ve bu kararınızda önce Toyoto’ya binip sonra pikapla idare etmemek adına iyice motiveleyin kendinizi. Önce yemeklerinizden kısacağınıza yavaş yavaş yürüyerek nasıl kilo verilir, bunların yolunu bulmaya bakın ki onlarında sırlarını birazdan açıklayacağım.
* Daha sonra yavaş yavaş yürüyerek nasıl kilo vereceğinizi öğrenmeniz için kendiniz bu durumu test edin onaylayın ve Bloklara yazın. Bölgesel olsun, vücudunuzun tamamı olsun sizlere gelebilecek en iyi zayıflama yöntemi yürüyerek zayıflama yöntemidir.
*Yürüyerek orantılı kilo vermenin sırrına erebilirsiniz. Orantılı kilo vermek bölgesel kilo vermekten çok daha mantıklı bir yöntem değil midir sizce de?
*Haftada en az 4 gün yürüyerek ve 45 dakikalık orta tempoda sizler ayda 5 kilo verebilirsiniz. Her gün yürürseniz yemede yanında yatın. 1 ayda 6 kilo kadar verebilirsiniz. Çünkü harekette bereket vardır.
* Bu kiloları verdikçe daha çok hırslanacak ve daha çok yürüyüşe çıkacaksınız. Obezite ile savaşınızı destekliyoruz sonuna kadar ülkemde yürüyüş yaparak zayıflamayan kalmasın. Peki, yürüyerek nasıl kilo verilir sorusuna yürürken dikkat etmemiz gereken noktalara değinmeye ne dersiniz? Yürüyüş ayakkabınızın şu özelliklere uygun olduğunu teyit ediniz: esneklik, açık topuk profili, nefes alabilen bölümü, parmak alanlarının geniş olması ve topuk bölgesinde topuklama yastıklama olduğuna dikkat ediniz. Yürüyüşlerinizde orta tempo tutturmalısınız. Çıktığınız 5 dakikalık yokuş 20 dakika yürümüş kadar kalori harcatsa da sizler atraksiyon yaratamadan sakince yolunuzda ilerleyin. 45 dakika yeterli bir süredir fazla spor sizde kas depolamanıza neden olur. Ara ara temponuzu arttırın ve yürüyüş yaparken adımlarınızı aynı hizada atmaya dikkat edin.

Kaynak Linki : http://kadinlarsoruyor.net/yuruyerek-nasil-kilo-verilir/

Iyi akşamlar kızlar yazmamadım ama diyeti bırakmış değilim,yeni arkadaşlar gelmiş topiğimizin şenlenmiş
Bugün 35 puanla günü tamamladım,45 dk spor yaptım..Yalnız Regl oldum acayip şişim ya,sanırım bu hafta tartı yine + olacak..2 fincan Yeşilçay da içtim ama nafile

Bugunnn yumurta biraz cokelek..
oglen sade kahve
aksam 2 adet dolma
yesil cay ogunarasi 1 dilim karpuz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…