3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

günaydın canım evet hafta sonu çok dikkat etmek lazım yoksa 5 gün boyunca yaptığımız diyet boşa gidiyor. benimde akşam misafirim vardı mutlaka cipsle falan gelirler bana biz çayın yanında abur cuburu çok yeriz muhabbet filim falan iyi gider yani ben bunu bildiğim için gündüz 20 puan yaptım galıba akşam da abartmadan yedim :)

haklısın canım hızlı vermek hiç sağlıklı değil.ama hem kaloriye dikkat et hem karbonhidrata zor olıuyor.bende veren arkadaşlar ikisinedemi dikkat etti diye merak ettim
ben ikisine de dikkat ettim canım mesela 1500 kalori almam gerekiyorsa 1200 falan bıraktım bazen canımın çok istediği birşeyi kb puanım yoksa kalori puanıma bakıp geçmiyecek şekilde yedim :)

Kızlar merhaba sabah omlet yaptım kendime 2 yumurtadan içine nane, ulbiber, karabiber, toz biber ekledim puanını kaç hesaplamalıyım ?

Iyi geceler kızlar bende gunumu 22 kapatıyorum biraz az oldu bugün aksam sadece haslanmis tavuk yedim ama canım istemedi nedense:))
Harika bi tarif buldum bugun yaptık hatta pide:))
2 yk yulaf kepek karisimi
2 yumurta
2yk bugday unu
kabartma tozu
1 yk sut tozu
peynir süper oldu bi borcam 24 karbon ustelik daha cok tarif bdum artik hicbiseyde gözüm kalmadan zayifliycam sanirim:))
Bugun 3 mil leslide yaptım. .
inlh yaza citir giricez tabiki

Sabah 1yumurta peynir ceyre domates 1 dilim ekmek 10
öğlen sirf kiymali kofte sogan vardı ama 3
8/1 pide 3
1 tane yaprak dolmasi minicikti 3 dedim onada
aksam hhaşlanmış tavuk 0

Okadar yazdim ama gelmemiş
pide tarifi bir Borcam 24 karbon ve cok lezzetli
3 yk yulaf kepek karisimi
2 yk bugday unu
1yk sut tozu
2 yumurta
kabartma tozu peynir
karıştırıp firinda Borcam yayip cabuk pisiyo ustune corek otu

Canim amin inlsh darısı basina benim kizim Nazlı 8 sene sonra gekdi tuo bebek tedaviler kilo adirdi eskiden 60 olsam bunalıma girerdim dusun
bende leslie yapabiliyorum yürüyüş bandim var ama kızım cok yaramaz kullanmıyorum leslie bile tablet elimde o odadan o odaya valla gezerek yapıyorum:))

merhaba canım,mide tedavisi görüyorum şu sıralar daha iyiyim hatta iki gündür sabah yumurta ile güne başlıyorum, öğlen akşam derken 20-30 puanla bitiriyorum derken, hop akşam kurabiye yiyip tüm emeklerimi çöpe atıyorum.
bugün inşallah saçmalamadan günü bitireceğim, 1 gün tam yapabilsem hemen motive olucam biliyorum ama bi türlü yapamadım yahu...
muhtemelen haftaya cuma ben de kilo bildiriminde bulunacağım, şu an 72,5 kiloyum, 75le başlayıp 70,7 ye kadar düşmüştüm, aslında verilen kiloların kalıcı olduğunu söyleyebilirim, çünkü midem ağrıdığı için yağı ve proteini azaltıp dolayısıyla kb ağırlıklı beslendim, ve neredeyse bırakalı 1 ay oldu öyle hop diye geri almadım.
ama hepinizi tebrik ediyorum, hala devam ediyorsunuz, sakın sakın bırakmayın, en kısa zamanda ben de yanınızdayım.
özledim

Iyi olmana çok çok sevindim canım çok özledik seni gelde motivasyonumuz artsın kesinlikle kilolar geri gelmiyor birazcık dikkat etmek gerekiyor seni buralarda görmek çok güzel )

Benim benimde Nazlı hala gelmiyor tüp genel denedim 2 kez olmadı kışa tekrar denemek istiyorum ama en az 55 görmem Lazım bende tedaviden çok kilo aldım .darısı basımıza

Öğlen kahvaltım domates Salatalık Eytin peynir haşlanmış yumurta çok da güzel doydum toplam 12 puan olmuş maşallah bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…