3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

çok şeker ya çocukların bu tür konuşmalarına bayılıyorum

DIYETTEYIMBEN çocuk tam bizi anlatmış aslında diyetsizlik diyerek....Şaka bir yana toparlamam lazım yaaaa reglimde yaklaştı kendimi kontrol edemiyorum birde kabızlık ...bugün form çay alayım bari....

Merhabalar kızlar dünkü aşırı karbonhidrat yüklemesi tahminen 80-90 kb almışım yuh bana bugün + 100 gr olarak geri döndü sadece bir gün yaptığım kaçamak böyleyse birkaç gün bozsam demek en az 1 kilo alırım geri 73,8 çıktım bugün kb aşmak yok artık

sagol canım güzel dileklerin için teşekkürler :) evet spora devam inş. bırakmam :)

hepinize günaydın kızlar hayırlı cumalar ben bugün 62,3çıktım ama adetim buna da şükür:)
kızlar bugün kilo bildirimi geçen hafta bildirim yapanlar bu hafta ki kilosunu da yazsıın
geçen hafta bildirim yapmayanlar bu hafta ve geçen hafta ki kilosunu bana msj atarsanız sevinirim kızlar

günaydın kızlar doğruyu söylemek gerekirse ben 2 haftadır doğru dürüst diyet yapmadım.1 gün yaptım.3 gün yapmadım.kızımın doğum günü vardı annemlerde yaptık.1 kaç günde kaldık kaçamak üstüne kaçamak yaptık.adetimede 2 gün var.en son 67.1 görmüştüm.şimdi 68.5 çıkıyorrum
kızlar size bişey sormak istiyorum.bu diyetle ilgili biraz kafam karışık pegasus hem karbonhidratı 50 ve altında tutmuş hemde kaloriyi 1200 ün altında tutup aynı zamanda bol yürüyüş yapmış.kısa zamanda 67 ile başlayıp 55 le aramızdan ayrıldı.peki sizler nasıl yapıyorsunuz
yani hem kalori sayıp hem karbonhidratmı sayıyosunuz.kalori sayıcaksak karbonhidrat niye sayıyoruz.kafam karışık.kilo veren arkadaşlar kaloriyi ne kadar tuttunuz söylermisiniz

bir gün uyar bir gün uymazsan fazla veremezsin.-700 bunuda sabah yürüyüşleriyle verdim sanırım.ama inceldim.çok belli oluyor.geçen yaz sığmadığım beyaz pantlonuma dün sığdım.popom ve göbeğim küçüldü.bu bile beni mutlu ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…