3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

slm kzılar dün gece biberli limonlu yogurtumu yedim yattım
sabahta kahvaltımı yaptım
öglene tavuklu nohutlu pilav vardı
aşçımız bana tavuk ayırmayı unutmuş bende seçip yedim tavuklarını

kızlar simit 68 puan olamaz ya çokyüksek yani ..

slm kızlar acaba siz kb puanları için hangi siteyi kullanıyosunuz? hepsi farklı bişi diyo da.. baştaki listede herşey yok çünkü

Yaaa ben bugün kaçamak yaptım eşimin aklımı çelmesiyle yarın da tartı günü korkuyorum sabah tartıya çıkmaya

sporuna çok özeniyorum canım yaa, maşallah hiç bırakmadın.
inşallah bu son adetin olur canım

sayeniz de ben de aldım bugün şalgam. hoşgeldiniz aramıza bu arada.
tavuk göğüs etinin yanına iyi gider şalgam diye düşündüm. artık tavuk yiyemiyorum çok tatsız geliyor da. bıktım biraz da.

oooo maharetli kankim benim. bi tabak da bana ayırsaydın çok severim tiramisuyu. (engelliycektim güya tiramisuyu duyunca güvendiğin dağlara kar yağdı kankim)

hee bi de tiramisu tadında Kafkas veya Kahve Dünyasının küçük bilye şeklinde paketli bişeysi var. çok canım çekerse ondan 1-2 tane alırım. ama almasam daha iyi.

hoşgeldiniz aramıza. Ecrincim açıklama yapmış. Sayfamızın iyilik meleği

Günaydın canım benim hepimize az KB günler yatın tartı günü ona göre)
eveeeeet yarın tartı günü ama benim için hep artı günü oluyor nasıl denk getiriyorsam artık.

güzel açıklamalar var. bilgi için teşekkürler canım.

dün gece oğluma tatlı rüyalar dedim. o da bana" sen de rüyanda diyete uygun yiyecekler gör " dedi

bişey yerken "anne bu diyet için mi diyetsizlik için mi" diye soruyor bi de
Türkçe yeni bir kelime kazandı; diyetsizlik

TELEFONUMA FATSECRET YUKLEDİM VE ORADAN BAKİYORUM.GUNLUK LİSTEMİ PUANİMİ ORADAN TAKİP EDİYORUM.BİRÇOK KİŞİDE BURADAN TAKİP EDİYOR
hemen yüklüyorum çok tşk ederim...
hoşgeldiniz aramıza. başarılar dilerim.

Yaaa ben bugün kaçamak yaptım eşimin aklımı çelmesiyle yarın da tartı günü korkuyorum sabah tartıya çıkmaya
eşim de bu diyeti yapmasa bu kadar sürmezdi diyetim. eşleri de diyete sokmak lazım

internetim çok yavaş noluyor anlamadım. ttnet arayıp duruyordu açmadım telefonu diye bana gıcık mı yapıyor ne

sabah= zencefilli yeşil kahve...0
2 yumurtalı omlet ...1
az sucuk...0,5
az peynir...0,5
62 gr domates...1,6
50 gr salatalık...0,9
5 gr etimek...3,92 (domatesin z.yağına banmak için)

öğle= işteydim sadece tahminen 14,4 gr kadar fındık (12 adet) ....3,74
2 kare nestle sütlü çaklıt...6,32

akşam= zencefilli yeşil kahve....0
1 tabak z.yağlı kabak yemeği...6
153 gr yoğurt....7,5
60 gr salatalık...1,08
Türk kahvesi yanı 1 kare nestle bitter çaklıt...2,83

toplam= 35,89
birazdan çay demliycem, çay yanı ceviz/badem yerim. 40 ı geçmem sanırım umarım.

Ama sen bani kötü yola teşvik ediyorsun küçük bilye şeklinde şeyler derkenzaten meyilliyiimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…