3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Maşallah çok ggüzel kilo vermişsiniz darısı başıma, şalgama ben de bayılırım oyyy şöyle acılı acılı soğuk ne güzel gider utanmasam kahvaltıda bile şalgam içerim

Ah canıııım çalışma hayatı olur da sıkıntı olmaz mı..ama benim kilo alışım günüm için yaptığım kedi dilli tramisuyu yememle başladı.o kadar güzel yapmışım ki engel olamadım kendimesen de yoktun ortalarda ki beni engelleyesinn
oğlanın iyileşmesine çook sevindimmöpüyorum onuu

Ha öyle miii.Teşekkürler.

İyi aksamlar kızlar puanın 25
Tavuk yedim eve gelince
Göğüs aldım zgara yaptım dipfrize attım
Hergun bir parca yiycem 0 puan nasılsa

Birkaç da domates yedim miniklwrdem
Biberin kh bana yuksek geldi ne dersiniz siCede öyle değilmi?
.
Aksam yatmadan limonlu yogurt yiycem

Maşallah canım puanın iyi valla tavuk iyi fikir canım bence biber çok puan değil 3 Yada 4 puan olabilir oda gr bağlı

Arkadaşlar bende 98 kilo ve 165 boyundayım evlenmeden önce yine bu kilodaydım diyetisyen ile 68 oldum doğımdan sonra saldım çayıra mevlam kayıra oldu eşim istemiyor kilolalarımı bunu uyhulamak istiyorum ama besinlerin yanındaki rakamları anlamadım açıklar mısınız

Merhaba aramıza hoşgeldin canım biz karbonhidrat diyeti yapıyoruz telefonumuza fatsecret programıı indirdik oraya yemek istediğimiz besinleri giriyoruz çoğumuzun mutfak tartısı var besinleri tartıp kaç kb olduklarına bakıyoruz günlük 50 puan kb tüketiyoryz 30 puan olursa daha hızlı kilo gidiyor sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım :)

Çok teşekkür ederim ama benim mutfak tartım yok eve gittiğimde programı indireyim

Çok teşekkür ederim ama benim mutfak tartım yok eve gittiğimde programı indireyim
canım mutfak tartısı olunca puan hesaplamak kolay oluyor :) ebru akın karbonhidrat diyeti diye bir site var bide karbonhidrat sitesi var orda çoğu ürünün puanı var ama simit 25 puan yazıyor sakın yanılma :) simiti 68 falan hesaplıyoruz
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/karbonhidrat-diyeti-deneyimlerimiz.257218/
bu siteye bakabilirsin değerlere canım

merhaba kızlar sabah kahvaltım
6 ince dilim aç bitir salam: 1 puan
2 haşlanmış yumurta :1,12 puan rafadan olunca ikisini de yedim :)
beyaz peynir 70 g:2,86
zeytin 5 ad : 1,09 puan
öğlen
ton balıklı kıvırcık salatası :2,67 puan
toplam :8,74 puanım oluyor
bugünü sıkı tutmam lazım yarın tartı günü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…