3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

canım merhaba bende de pko insülin direnci ve troidlerim yavaş çalışıyor bende verememiştim ama 1,5 ay bu diyete başlayalı bugün itibari ile 5 kilo verdim benim için mucize tabi ki bu kaç senedir veremiyordum :) hem bu diyet sıkmıyor istediğin herşeyi puanına göre yiyorsun canım

hepinize günaydın kızlar dün sabah tartıldığımda 63 kiloydum dünü 40 puanla kapattım öğlen ve akşam ton balıklı salata yedim bugün 62 kilo çıktım tartıda çok sevindim yaa 1 kilo :)))) aynen devam kızlar yılmak yok hedefe az kaldı

günaydın kızlar
samanyolu valla benim fena menü bugün sabah peynir ve yumurta yeidm sadece en azındna gün içinde toprlyım diye
ben bu yönteme başlayalı 23 gn olmuş ama hep bir yapıp bir yapmadıgım için kaçırdıgım içn hiç kilom gitmedi
birde üstüne insülin ve pkoyu eklersek valla benim durum vahimm
sabah kalkıp 5 da yürüyorum ama bogazımı akşam tutamıyorum
öglende apcma bilmiyorum bir tane milföy bir kase çrba bir tan mercimekköfte yerim artık

maaşallah canım..
ben düne gçre 300 gr artıda çıktım niye bilemedim 35 puanla kapattım üstelik..

5 kilo mu gerçekten mucize gibi bizim gibi 3 kombine kilo vermeyi zorlaştıran hastalığı olanlar için. sen kaç kilosun canım?

merhaba kızlar, nasılsınız?
oğlum tam iyileşmedi ama çok şükür ateşi yok 2 gündür ve dün gece burnundan nefes alarak rahat uyuyabildi.
tabi ben de uyuyabildim nihayet. ne açılmaz burunmuş yaa o ufacık burun neler etti bize

benim diyet yalan oldu bu aralar. ekmek/hamur işi/pilav yemedim ama çikolata yedim durdum. moralim bozuktu n'apiim (hep bir bahane di mi)
netice; geçen hafta çrş günü 70,2 kiloyu görmüş iken, amanınnn 69 lu rakamları görücem galiba diye sevindirik olurken bugün 71,2 kilo çıktım. eee olacağı buydu tabiii. hayattt neden mutlu olmamı istemiyorsunnnn diye isyan edecek bir durum da yok canım. kendime geleyim.
yürüyüş eksikliği+uykusuzluk+wc problemi sonucu bu.
regl öncesi hafta 4 gün hiç wc problemim olmamış ve ne güzel kilo vermiştim. o zamanlar günde 2 kere zencefilli yeşil kahve içmiştim bi de. artık hangi nedenden oldu bilmiyorum ama güzeldi o hafta :)

önümüzde tatil ve Ramazan ayı var. tatilimize az kaldı ama ben hala istediğim bedende değilim. pilatese başlamalıyım
Ramazanda sahurda 3 yumurtalı omlet peynir vs yesek tutar mı bizi iftara kadar? peki ya iftarda pide yemeden durabilcez mi? gerçi 2 öğüne düşeceğiz ya belki bir ısırımlık puanımız yeter

tatilde de "ay ben rejim yapıyorum" diyip onca para ödediğimiz açık büfelere yanaşmazsak ne anlamı kalır bilemiyom.
ama yine de dikkat edicem. onca işkenceye ay pardon emeğime yazık.

günlerdir dilimde bir şarkı var ; ekmeksiz soğansız hayatın tadı yokk benim olmayaann tatlının adı yokk

herşeye diyet gözüyle bakıyoruz. geçenlerde markette bir kadın sıra beklerken ağzına bişey attı, şeker ya da lokumdu.
ben de " hooop gitti 12 puan" dedim içimden.

evimizin karşısında fırın var. eşim de geçende millet birsürü ekmek almış gidiyor kaç puan biliyorlar mı diye iç çekti

siz naptınız bir okuyayım bakem, görüşürüz efenimmm

maaşallah canım..
teşekkürler canım olsun sıkma canını tartı bazen şaşırıyor sonra fazlasıyla gitmiş görünüyor

5 kilo mu gerçekten mucize gibi bizim gibi 3 kombine kilo vermeyi zorlaştıran hastalığı olanlar için. sen kaç kilosun canım?
kesinlikle canım 3 kaşı savaş yaptım bugün arkadaşlar valla iyi zayıfladın diyorlar çok sevindim :) ben 67 kilo ile başladım canım bugün tam 62, kiloyu gördüm çok şükür :)
ecrin tebrikler cnmm
teşekkürler canım

fıstık nerelerdesin sen yaa :) oğlun için geçmiş olsun canım . bende hafta sonu tatlı yedim valla kahvenin yanında sabahı az tuttum öğlen kaçırdım ama akşam yemedim 3 gün tatilde pazar aynen devam ettim diyete dün 63 çıkmıştım bu sabah 62 kiloyum ilk hedefe az kaldı bu sefer azimliyim ben gidecek bu kilolar.
canım ramazana kadar belki istediğimiz kiloya ineriz ve diyet yapmak zorunda kalmayız önümüzde kocamna 1,5 ay var bence hedefe ulaşırız gibi me geliyor tabi ki dikkat de ederiz yediklerimize :)
tatile gidenen kadar en azından biraz ver kilo orda gözün kalmasın hiç birşeyde bol bol salata ye ben salata hastasıyım mesela :)

bugün ki menüm
sabah
aç bitir salam : 5 dilim :1,3 puan
haşlanmış yumurta :0,56
beyaz peynir 80 gr : 3,27
siyah zeytin :5 adet : 1,09
11 gibi şekersiz türk kahvesi
öğlen
kıvırcık : 100 gr:2,97
tavuk göğsü ( haşlanmış): 0 puan
toplam : 9,19
bugün değişiklik yaptım her zaman ton balıklı salata yiyordum bugün tavuk göğsü kattım salataya akşamdan haşladım
akşama da haşlanmış tavuk göğsü yemeyi düşünüyorum dün haşladığım
3 gibi de kahvenin yanın da çikolata mı dayersem günü 15 puanla kapatırım inş.
tabi akşam çayın yanında bişey yemezsem :)

Herkese merhabalar ecrin tebrik ederim çok güzel kilo vermişsin aynen devam zayıflayacağız inşallah hoş ben senin şimdiki kilona insem başka birşey istemem :)

Diyetteyimben geçmiş olsun gözünüz aydın yavru iyileşmiş . Benim de iki gündür aklımda tatil, muhtemelen ağustos başında gideceğiz biz ben o zamana kadar 60 kilo olmak istiyorum umarım başarırım. 2 gündür tartılmıyorum cuma günü tartılayım dedim diyet fena gitmiyor ama canım gün menülerinden istiyor yeşil mercimek istiyor yemedim ama ne kadar dayanabilirim bilmiyorum diyette bugün 9. Günüm. Wc sorunu için de bilmem denediniz mi bana liptonun slim plus mı form plus mıydı adını unuttum çayı çok iyi geliyor günde 2 bardak içiyorum ama ard arda içmiyorum o zaman karnım ağrıyor siz de deneyin isterseniz

kız güldürdün beni... hoop gitti 12 puan.. hahahaaa
ben de az önce kuzuma muz yediricem tartıp koydum.. güldüm kendi kendime çocuklara da puan hesabı yapıcam diye..
ay çok iyi olmuş.. ben de akşama haşlıycam tavuk.. öğle yemeğimi dayanamadım yoğurt, yulaf ezmesi yaptım hooop uçtu puanlar

sagol canım benim uzun zamandır 62 görmedim ben bu bana iyi geldi valla mutlu oldum nerdeyse 3 senedir hep böyle diyetteyim ama hep aynı yerimde saymışım bu sefer kararlıyım bir kaç ay dişimi sıkacağım hedefe ulaştıkdan sonra korumaya geçeceğim zaten çoğu şeyin puanını ezberledik :) umarım sende istediğin kiloya düşersin canım :) bende cuma tartılmak istiyordum ama sabah kendimi bir hafif hissettim bide baktım valla gitmiş 1 kilo :) ben 1 hafta 500 gr zor veriyordum yaptığım sporlarında karşılığını yavaş yavaş alıyorum galıba :)

afiyet olsun canım :)

Nerdesin kankim yaaaaözlettin kendinii.bu kadar ara vermeee
çok geçmiş olsun canım.bu kış bütün çocuklar aynı şekilde hasta oldu.ne mikrobu vardıysa artık ortalıkta.Allah evlatlarımızı korusun.
benim diyette yalan oldu yaaa

Çok iyi vermişsin canım tebrikler 6 kilo maşallah neler yedin biraz paylaşır mısın merak ettim valla
Sebze ve meyveyi çıkardım tamamen.Yumurta,tavuk,et,süzme peynir,yoğurt,ceviz,badem,diyet kola,şalgam suyu vazgeçilmezim.2 litre su günde,ama karbonatlı.Günde yarım saat yürüyüş.

Gerçekten ya görünce de dayanamıyor insan,yap boz da olmuyor ancak aldığımızı veriyoruz,1 ileri 2 geri misaliYani ben bu şekildeyim,.....
maaşallah canım..
Ödemdir ya ,yarın farklı çıkacak eminim...

Ya sen nerelerdesin sensiz burası ruhsuz kalıyor,
Oğluşunun düzelmesine sevindim,Ramazan benimde kafamda bu aralar verseler o zamana kadar geri almak çok basitAma en azından formül belliBence sen tatile kadar dikkat et ki orada rahat yiyesin
P

Ecrin bu hafta rekor sende olacak gibi harikasın

Sebze ve meyveyi çıkardım tamamen.Yumurta,tavuk,et,süzme peynir,yoğurt,ceviz,badem,diyet kola,şalgam suyu vazgeçilmezim.2 litre su günde,ama karbonatlı.Günde yarım saat yürüyüş.
Cevap için çok teşekkürler canım sagol protein ağırlıklı beslenmişsin yani darısı Başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…