3 adımda beynini TEST et !

ay cok güzelmis , testide gectim, ikicisinde 15 saniyeden fazla
sürmedi allahtan :)
paylasim icin sagol..

Test sonucum :1rolleyes:

İlk iki şık için verilen süre ortalama 10 sn, son şık için ise 15 sn... Bu süreler içinde bulmayı başardıysanız testi geçtiniz demektir. Beyniniz muhteşem çalışıyor ve Alzheimer hastalığından uzaktasınız. Tebrikler!

ben yaptım şimdi beyniniz süper çalışıyo alzheimer hastalıgından uzaksınız tebrikler dedi :)

haha geçtim ben şükürLer ossun ben zaten beynime hep güvenmişimdirr kaydirigubbakcemile3

N yi bulmakta biraz zorlansam da çok şükür Alzhemier hasyalığından uzaktaymışım15 saniyeyi geçirmedim.
Bol bol bulmaca çözmek ve matematik soruları çözmek beynin yaşlanmasını önleyici ilaçlardır... :KK66:

bende hemen buldum. ilk ikisi 5 sn bile sürmedi bulmam. N yi de 7-8 sn de buldum :KK70:

varya.. çok komik.. Iki testi hemen geçtim 3. Sünde bekle allah bekle... Amaan dedim bi fenalık geldi ki.. Acaba ne varmışl bende falan die bi vesvese.. Sorada alzaymırdan uzaksın falan diince.. üf dedim uzaksam nie bekletion o kadar. Heralde uzak olcam yaşım kaç başım kaç..

n yi bulmakta biraz zorlandım ama sonunda başardım güzel bir paylaşım teşekkürler

heyyyy kafam çalışıyomuşkaydirigubbakcemile3
n yi ararken gözlerim biraz şaşı oldu ama buldum:1shok:

3 adımda beyin testi
İlk iki şık için verilen süre ortalama 10 sn, son şık için ise 15 sn... Bu süreler içinde bulmayı başardıysanız testi geçtiniz demektir. Beyniniz muhteşem çalışıyor ve Alzheimer hastalığından uzaktasınız. Tebrikler!
n cok zordu:):):):):):)

her 3.ünü hemn buldum 5 sn bile sürmedi :)
paylasim icin tesekkürler..

X