Çocuk Hastalıkları 3,5 aylık bebegim sanırım diş çıkartıyor yardım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

bluecrazy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Mart 2010
200
6
bebegim henüz 3,5 aylık ama sanırım diş çıkartıyor. Deliler gibi ellerini agzına götürüyor, herşeyi agzına almak istiyor, salyası çok fazla akıyor. Bu ellerini agzına götürme esnasında hiç bişeyden mutlu olmuyor hep huzursuz,uyutamıyoruz 15 dakika uyuyor onda da sallayarak sonra hemen uyanıyor,mızmızlanmasına hiç bişey fayda etmiyor. Bu durumda bebegimi nasıl rahatlatabilirim önerileriniz nelerdir. Jel varmış işe yarar mı

Slm benim kızımda 4,5 aylık neredeyse 1 aydır aynen dediklerinizi yapıyordu bizde diş çıkarıyor zannetmiştik ama öyle değilmiş hala çıkacak,vücudunu tanımaya çalıştıgı için parmaklar agızda,agız açık olunca dogal olarak salyada oluyor,diş değil merak etme,mızmızlığı sıcaklardan olabilir.

muhtemelen diş çıkarmaya hazırlanıyor bu uzun bi süreç olabilir bi anda çıkabilirde oğlum 2 2,5 aylıkken başlamıştı 4,5 aylık çıkardı çok huzursuzsa diş jelleri biraz olsun rahatlatır doktorunuzada danışıp alabilirsiniz

elini emmesi bile çok tatlı oluyor yavrucagımın, canım yaaa öyle bi kaşınıyo ki herhalde hırstan iki elini de agzına almaya çalışıyor.

damagına baktım ama pek anlayamadım diş mi, çok az bi kabarma var gibi ama damagın dogal yapısı mı bilemiyorum ki.
canım ya diş kaşıyıcılarını bile tutamıyor ki, nuby nin fırça gibi olandan bi de sogutulan diş kaşıyıcı siparişi verdim. biz kaşıyacaz artık

benimkide 4 aylık aynen iki elide ağzında genelde oluyor bu çocuklarda
diş için daha erken değilmi

bizimkinin 2,5 aylıktan beri eli agzında ama iki gündür bir başka emiyor. sanki kaşınıyorda kaşıntısını alamayıp aglamaya başlıyor gibi. Eger dişse inşallah hemen patlar

kızlar benım oglumda aynı seyler oldu 3 aylıktan salyası aktı 8 aylık çıktı dışı ellerını agızlarına göturmelerı normalmıs

X