3-4 haftalık hamileligi ögrenenler

brcknn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
176
33
27
Iki gün önce 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim hala Kasıklarımda sancı devam ediyor HCG 279 Sizce yükselir mi yarın kan testi vereceğim Sizdeki duraklar neler

3+4te 306 hcg ile öğrendim. doktorum iki günde bir kan testi istedi.
306 - 697 - 2407 olarak ilerledi. en son 2400lerde çıkınca doktor tekrar kan istemedi.
5+3te ilk doktor kontrolüme gittim ve keseyi gördük.
2 hafta sonra bebişi ve kalp atısını gördük. su an 19 haftalık

Maşallah benim kendi Doktorum istedi 3 gün sonra ama sağlık ocağı dedi ki şu an çok erken dedi eğer o kadar yükselmez 3 günde dedi Bir de çıkmaz dedi Şu an en son 209'du 3 gün geçti yarın bakalım ne çıkacak ben de merak ediyorum

Benimki daha 3 haftalık Sizce keseyi görebilir miyim

ben acilde vermistim valla doktorun takip istiyor diyip. zaten 3 kez verdim

yook canım daha hücre o 2500-3000 değerlerinde görünür genelde. ben garanti olsun diye beklemistim ama 5+3e kadar
Ya şeyi merak ediyorum ben şimdi 12 Ağustos benim adet tarihim oldu ilk gün ya Kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl hesaplıyorsunuz ben 3 haftalık mıyım 4 haftalık mıyım gerçekten kafam karışıyor

Femometer uygulaması çok güzel hesaplıyor indirin bence. 4+5 falansınız galiba üstte de yazdım

tamam iste 12 ağustostan hesaplıyorsunuz. ama keseye göre güncelleniyor haftanız. gec döllenme vs olduysa mesela 1 hafta kadar geride çıkabiliyor. benimki son regl günümle uyumluydu kese. burda da 5+3 dediğimde son regl günüme göre 5+3. ama dediğim gibi benimki ultrasonda da 5+3 çıktı.

Ya kızlar bırde şey dıycem benım sağ kasıgımda çok agrı oluyor sizce normal mi randevum çarsamba sizce bişey olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…