3-4 haftalık hamileligi ögrenenler

brcknn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
176
33
27
Iki gün önce 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim hala Kasıklarımda sancı devam ediyor HCG 279 Sizce yükselir mi yarın kan testi vereceğim Sizdeki duraklar neler

3+4te 306 hcg ile öğrendim. doktorum iki günde bir kan testi istedi.
306 - 697 - 2407 olarak ilerledi. en son 2400lerde çıkınca doktor tekrar kan istemedi.
5+3te ilk doktor kontrolüme gittim ve keseyi gördük.
2 hafta sonra bebişi ve kalp atısını gördük. su an 19 haftalık 🥲😂

306 - 697 - 2407 olarak ilerledi. en son 2400lerde çıkınca doktor tekrar kan istemedi.
Maşallah benim kendi Doktorum istedi 3 gün sonra ama sağlık ocağı dedi ki şu an çok erken dedi eğer o kadar yükselmez 3 günde dedi Bir de çıkmaz dedi Şu an en son 209'du 3 gün geçti yarın bakalım ne çıkacak ben de merak ediyorum

Benimki daha 3 haftalık Sizce keseyi görebilir miyim

Maşallah benim kendi Doktorum istedi 3 gün sonra ama sağlık ocağı dedi ki şu an çok erken dedi eğer o kadar yükselmez 3 günde dedi Bir de çıkmaz dedi Şu an en son 209'du 3 gün geçti yarın bakalım ne çıkacak ben de merak ediyorum
ben acilde vermistim valla doktorun takip istiyor diyip. zaten 3 kez verdim 🥲

yook canım 😂😂 daha hücre o 🥰🥰 2500-3000 değerlerinde görünür genelde. ben garanti olsun diye beklemistim ama 5+3e kadar
Ya şeyi merak ediyorum ben şimdi 12 Ağustos benim adet tarihim oldu ilk gün ya Kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl hesaplıyorsunuz ben 3 haftalık mıyım 4 haftalık mıyım gerçekten kafam karışıyor

Ya şeyi merak ediyorum ben şimdi 12 Ağustos benim adet tarihim oldu ilk gün ya Kaç haftalık hamile olduğunuzu nasıl hesaplıyorsunuz ben 3 haftalık mıyım 4 haftalık mıyım gerçekten kafam karışıyor
Femometer uygulaması çok güzel hesaplıyor indirin bence. 4+5 falansınız galiba üstte de yazdım

tamam iste 12 ağustostan hesaplıyorsunuz. ama keseye göre güncelleniyor haftanız. gec döllenme vs olduysa mesela 1 hafta kadar geride çıkabiliyor. benimki son regl günümle uyumluydu kese. burda da 5+3 dediğimde son regl günüme göre 5+3. ama dediğim gibi benimki ultrasonda da 5+3 çıktı.

Ya kızlar bırde şey dıycem benım sağ kasıgımda çok agrı oluyor sizce normal mi randevum çarsamba sizce bişey olur mu

X