2günüm var adet olmama banada yazın umutlanmak istemiyorum ..

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
arkadaşlar burda sürekli yeni sayfa açıyorum imse bana doğru düzgün yazmıyo sorularımı soramıyorum lütfen biri bana yardımcı olsun adet olmama 2 gün var 11 şubatta ve adet belirttilerim yok geçen ayda adet belirtim olmadan adet oldum çok heveslenmiştim hamile olmuyorum diye çok üzülmüyorum çünkü erken daha bu 4.ay ama sadec merak ediyorum stres falanda yapmıyorum biri beni rahatlatıcı bişeyler yazsın şimdiki belirtiler fazla yok ama yinede sölim:
aşırı iştahım açıldı
parfüm kokusu midemi bulandırıyo ve başımı ağrıtıyor
ve canım ne görse istiyo özelliklede toprak ve kar istedi şaşırdım bide markete girmiştim nerdeyse turşu kavonozlarını yicektim:)
çokta uyuyorum eskisine göre
bide gaz oluyor bu aralar karnım çok geriliyo patlıcak gibi sizce bunlar normalmi aynı durumda olan varmı yoksa bunlar psikolojikmi lütfen yardımcı olun hamile olabilirmiyim?adet olacakmışım gibi :KK43::a015:

canım bunlar hamılelık belırtısı ama adet belırtısıde olabılır benım 2,5 yıldır cocugum olmuoy toplam 30 aydır ve ben malesef her ayda ümitlendım bunun önüne gecemıyorum bence cok ümitlenme ama ümitsizligide kapılma cok merak edıyorsan bi kan testi yaptır kesin sonuc verir

arkadaşlar burda sürekli yeni sayfa açıyorum imse bana doğru düzgün yazmıyo sorularımı soramıyorum lütfen biri bana yardımcı olsun adet olmama 2 gün var 11 şubatta ve adet belirttilerim yok geçen ayda adet belirtim olmadan adet oldum çok heveslenmiştim hamile olmuyorum diye çok üzülmüyorum çünkü erken daha bu 4.ay ama sadec merak ediyorum stres falanda yapmıyorum biri beni rahatlatıcı bişeyler yazsın şimdiki belirtiler fazla yok ama yinede sölim:
aşırı iştahım açıldı
ve canım ne görse istiyo özelliklede toprak ve kar istedi şaşırdım bide markete girmiştim nerdeyse turşu kavonozlarını yicektim:)
bide gaz oluyor bu aralar karnım çok geriliyo patlıcak gibi sizce bunlar normalmi aynı durumda olan varmı yoksa bunlar psikolojikmi lütfen yardımcı olun hamile olabilirmiyim?adet olacakmışım gibi :KK43::a015:

canımcım senin yazdığın bu işaretler benim adet belirtilerimdi:)
zaten hamilelik dönemine başlarken değişik bişey hissedilmiyor.
yani ben hissetmedim.
aynı adet olacakmışm gibi oldum ama olmadım.
zaten hamileyken de adet zamanlarında aynı belirtileri yaşıyorum:)
gününün geçmesini beklemekten başka yapıcak bişey yok galiba.
allah gönlüne göre versin, inşallaaaah istediğin gibi olur.
haberleri yazarsın olur muu?

canım bende de gaz ve hazımsızlık problemi yaşadım
sürekli uyuma isteği, canım ekşi şeyler de istedi bol bol
ama yine de en kesin belirti adetinin gecikmesi
ben iki gün gecikince yaptım çıktı şimdi 6 haftalık hamişim
darısı senin ve tüm isteyenlerin başına Allah sağlıklı bebişler nasip etsin..

Tşk Ederim Minikanniş Inş Dediğn Gibi Olur Napalim 2 Gün Daha Beklicem Saol Sevgiyle Kal..

canımcım senin yazdığın bu işaretler benim adet belirtilerimdi:)
zaten hamilelik dönemine başlarken değişik bişey hissedilmiyor.
yani ben hissetmedim.
aynı adet olacakmışm gibi oldum ama olmadım.
zaten hamileyken de adet zamanlarında aynı belirtileri yaşıyorum:)
gününün geçmesini beklemekten başka yapıcak bişey yok galiba.
allah gönlüne göre versin, inşallaaaah istediğin gibi olur.
haberleri yazarsın olur muu?

SAOL YAZDIĞIN İÇİN ARKADAŞIM İNŞ BENİM HAMİLELİK BELİRTİLERİM OLUR BEKLEYİM BAKALIM 2 GÜN DAHA AMAM KESİN ADET OLACAM YAA NEYSE KISMET HAYIRLISI OLSUN ALLAH HEPİMİZE NASİP ETSİN ANNE OLMAYI :1hug:

canım bunlar hamılelık belırtısı ama adet belırtısıde olabılır benım 2,5 yıldır cocugum olmuoy toplam 30 aydır ve ben malesef her ayda ümitlendım bunun önüne gecemıyorum bence cok ümitlenme ama ümitsizligide kAapılma cok merak edıyorsan bi kan testi yaptır kesin sonuc verir

İNŞ SENİNDE EN KISA ZAMANDA BEBİŞİN OLUR SIKMA CANINI ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİRİ İNŞ SAĞLIKLI HAYIRLI Bİ EVLADIN OLUR İNŞ HEPİMİZİN BURDA BİRBİRİMİZE DESTEK OLMAK ÇOK GÜZEL İYİKİ VARSINIZ ARKADAŞLAR :enbuyukkk:

aşırı iştahım açıldı

Gebelik belirtileri yaşaman için henüz çok erken .hele aşermen imkansız.bunları adetinin 1 hafta gecikmesinden sonra yaşayabilirsin.uyku ve bulantıda keza öyle.
ama gaz olabilir-bel ağrısı olabilir-baş ağrısı olabilir.bunlar döllenme sonucu oluşan belirtiler.
bence bu belirtileri psikolojik olarak yaşıyorsun.ama hamile olabilirsin.hatta kafama takmıyorum diyorsun.bence takıyorsun.ve takarsan adetin bile gecikebilir.çok merak ediyorsan idrar testi yap.benim adetime 1 gün kala yapmıştım çift çizgi çıkmıştı.
hayırlı haberlerini bekliyorum canım :1hug:

ibiaru canım ya göğüslerde hassasiyet var mı bende en belirgin o olmuştu çok acıyorlardı ve damarlar belirginleşmişti mavi mavi
sende var mı bi değişiklik ??

benimde adet günüm yarın ,heyecandan ölecem seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.zaman durdu sanki geçmiyo, bendede bariz belirtiler yok ama göğüslerimin üzerine yatamıyorum ve normalinden biraz büyükler, halsizlik var bide sanki tansiyonum yukselir gibi hafif baş dönmesi var ,bakalım bekliyorum ne olacak inşallah hamişizdir,haberlerini bekliyoruz

panikatak canım ben de olmuştu canım bir hafta öncesinden midem bulanıyordu şimdi 6 haftalık hamişim ama mide bulantım yok :)) ekşi de çok istemişti canım taa o zamandan
demek değişiyor kişiden kişiye
hakkımızda hayırlısını versin Rabbim..

ibiaru canım ya göğüslerde hassasiyet var mı bende en belirgin o olmuştu çok acıyorlardı ve damarlar belirginleşmişti mavi mavi
sende var mı bi değişiklik ??

YOK CANIM YAA SADECE BİRAZ AMA ÇOK AZ ACIYO ODA DOKUNUNCA MALESEF GÖGÜSLERİME BAKA BAKA PSİKOPAT OLDUM kafamçokkarıştı

benimde adet günüm yarın ,heyecandan ölecem seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.zaman durdu sanki geçmiyo, bendede bariz belirtiler yok ama göğüslerimin üzerine yatamıyorum ve normalinden biraz büyükler, halsizlik var bide sanki tansiyonum yukselir gibi hafif baş dönmesi var ,bakalım bekliyorum ne olacak inşallah hamişizdir,haberlerini bekliyoruz

İNŞ SENDE HAMİŞSİNDİR CANIM HAKKIMIZDA HAYIRLISI HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ İNŞ ADET OLMASSIN HADİ BAKİM HAMİŞLER ÇOĞALSIN SEVGİYLE KAL

X