2aydır regli olmuyorum ama beta hcg değerim.........

duyguyildiray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2011
1.845
0
merhaba kızlar..
benımde bi sorum var üç gün önce beta hcg < 2 cıkmıştı bugun tekrarladım < 12.75 cıktı..bu arada 2 aydırda regli olmuyorum..hep adet olcakmışım gibi geliyo :KK43:
sizce nasıl? yükseliyo evet ama korkmam gereken bi durum varmı sizce?

merhabacanım 2 ay uzun bi süre bence hamile olsabilirsin ama hormonal bi bozuklukta olabilir budurumda bi kadın doğumcuya başvursan iyiolur beta hcg de 5 in altındaki değerler anlam ifade etmez ama bikç günlük aradan sonra bi yükselme var sende bende doktora gitmelisin

merhabacanım 2 ay uzun bi süre bence hamile olsabilirsin ama hormonal bi bozuklukta olabilir budurumda bi kadın doğumcuya başvursan iyiolur beta hcg de 5 in altındaki değerler anlam ifade etmez ama bikç günlük aradan sonra bi yükselme var sende bende doktora gitmelisin

cevabın için teşekkür ederim canım..
pazartesi günü dr daydım ztn canım.orda öğrendim zaten beta hcg nın <2 oldugunu.baska bi sorun yok dedi dr.
2gün sora testi tekrarla dedi dünde öğrendim ki <12.75 olmus..
dr bi yumurtamın çok büyüdüğünü sölemişti ama bu çatlamaz demişti.acaba baska bi yumurtam dahamı oluşmuş kii..

cevabın için teşekkür ederim canım..
pazartesi günü dr daydım ztn canım.orda öğrendim zaten beta hcg nın <2 oldugunu.baska bi sorun yok dedi dr.
2gün sora testi tekrarla dedi dünde öğrendim ki <12.75 olmus..
dr bi yumurtamın çok büyüdüğünü sölemişti ama bu çatlamaz demişti.acaba baska bi yumurtam dahamı oluşmuş kii..
canım bazen iki yumurtada olgunlaşabilir aynı anda çatlayabilir döllenebilir demekki doktorun dediğine göre biyumurtan daha var ozaman .ya valla bu doktorların ağzıondan kepçeyle laf alıyoz bide özele gidiyoz paramızla resil oluyoz resmen ne var düzgünce açıklasa...:18:

X