28haftalıkken doğan meleğimiz bugün cennete uçtu

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
kızlar malesef 1haftalık minik bebeğimiz meleğimiz mustafa vefat etti az önce öğrendik ağlamaktan bittim çünkü bende bir anneyim içim yandı beni en çok üzende göğsüne bile basamadı emziremedi şimdi onun acısı çok büyük telefon dahi açamadım msj attım ne diyecektim ki ona başın sağolsun nasıl derdim şu an bile gözlerimden akan yaşlar sel olup gidiyor onların bayramı hüzün doldu babamız şimdi yolda minicik yavrusunun cenazesini ve eşini almaya kayseriye gidiyor ne yazacağımı bilmiyorum inanın kitlendim allah bu acıyı kimseye yaşatmasın:a015:

Ne denirki böyle bi durumda bilmiyorum..Allah Sabır versin ailesine ve yakınlarına..Kıyamam ona ben :a015:

rabbim sabrını versin. ama üzülmesinler annesi ve babası ben bu kızımdan önce 2 oğlumu kaybettim emziremedim bile inanırmısın yüzlerine dahi bakmak istemedim unutamam diye .kimseye belli etmezdim ama hep ağlardım .sonra düşündümde boşuna ağlamışım.hamileyken hep dua ederdim rabbim bana hayırlı evlat ver diye .hakkımda hayırlı olan demmekki kızımmış inan unuttum onları bu kızın sevgisiyle.aslında unutma değilde hatırlamıyorum o günlerdeki acı olmuyor içimde anne içinde baba içinde cok zor.ama üzülmek yersiz.annenin babanın canı sağolsun.onlar hayatta olduktan sonra daha cok bebekleri olur.

Allahım sabır versin.Başları sağolun:Saruboceq:
inşallah şu zamanı sağsalim atlatırlar..çok zor çok..

offf yaaa yinemi ayrılık biz ne zaman gülücez,umutlar ne zaman yeşericek yazacak bişi bulamıyorum acınız acımdır...Allah anneye babaya ve yakınlarına sabırlar versin :KK43: :KK43:

Allah sabır versin. Benim bebişlerimden biride ölü doğmuştu. Bilirim acısını. Yavrumun yüzüne bile bakamadım. Şimdi içime dert oluyor. Allahım diğer yavrumu bağışladı bana. Allah ölenlerin ömürlerini o kadar vermiş. Başınız sağolsun.

gerçekten çok üzüldüm.bebişim cennette çok mutlu olsun melekler onu korusun canım keşke bizi bırakmasaydın seni hiç tanımıyorum ama bütün bebişler gibi kalbimde olacaksın allaha teslim oldun.melek yavrum.

zor çok zor
bende 26.haftada doğum yapıyordum cok korkmustum
şükür o an yapmadım ama her an yapabılme tehlıkem var
acaba hayata tutunabılır mı dusuncesı ınsanı delı edıyor
Allah sabır versın,yerıne saglkla yenıden bır evlat nasıp etsın

herşey bir sınav.
çok zor evlat acısı. ananem dede mi de toprağa verdi annemide.
ama hala evledım diye ağlar. durmadım kocam diye ağladığını.
sabırlar versin Rabbim

Rabbim aileye dayanma gücü, bol sabırlar versin. Çok zorrr, kelimeler kifayetsiz kalır evet ama onlara şefaatçi olacak melekleri cennette; Haklarından hayırlısı deyip, Allahın izniyle bugünleri de atlatırlar ve yine sağlıcakla bir bebek nasip olur onlara inşallah..

çok üzüldüm allahım sabırlar versin ailesine
allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın :Saruboceq::Saruboceq:

allah sabir versin..
rabbim butun melekleri korusun..
aciniz cok buyuk allah yardimciniz olsun

X