28.haftada bebeğim aşağıda erken doğum riskim var

caramino

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
161
6
Allah herkesin bebeğini sağlıklı bi biçimde kucağına almak nasip etsin. Bende 28 haftalik hamileyim. Hamileliğimin ilk 3 ayı mide bulantısı kusmayla geçti tam geçti derken 5 ayda çok ağır bi idrar yolu enfeksiyonu geçirdim damardan antibiyotik aldım hergün sabah akşam oda geçti son 2 aydır bebeğim hep aşağıda doktorum geçen ay bebek asagida bol bol istirahat et dedi çalıştığım için pek mümkün olmadı. Bu ayda yine baktı bebek yine aşağıda yürürken bile ağrım oluyo ve bu benim rahmimde ağrıda yapıyo ayakta kalınca ayağa kalkarken rahim kısmı ağrıyo . Bide rahim ağzım kisaymis. Bu ay erken olarak heyet raporuyla izne çıktım ise gitmiyorum. Ama çokta tedirginm. Doktorum hiç bizi tedirgin etmemeye çalışıyo progeston verdi fitil olarak kullanmam için ama en ufak işi bile yaparken rahim bölgesi ağrıyo. Benim gibi olup miadinda doğum yapan varmı? ?

oluyo canm boyle şeyler tedirgin olma doktoruna guven ... kendini yorma benimde 32. haftada sancım vardı ilaç verdiler normal bunlar...

Bende 21 haftalik hamileyim.bebegim en basindan beri asagida cikmadi hic yukari.bana da istirahat dedi progestan verdi.insallah sikinti olmaz.bol bol dinlenicez artik

Benim de hep aşağıda bebeğim. Ayakta uzun süre kalamıyorum. Aşağı doğru basınç yapıyor. Günümün çoğunu yatarak geçiriyorum. Progestan kullanıyorum ben de. İnşallah zamanında sağlıkla yaparız doğumlarımızı

Benim de hep aşağıda bebeğim. Ayakta uzun süre kalamıyorum. Aşağı doğru basınç yapıyor. Günümün çoğunu yatarak geçiriyorum. Progestan kullanıyorum ben de. İnşallah zamanında sağlıkla yaparız doğumlarımızı

Aynı benimde bende progestan kullanıyorum sürekli dinleniyorm. Allah hepimizin yardımcısı olsun

X