28/02/2009 Hoşgeldiniz

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.991
30.291
60
Bugün gelen hanımlar nerde merhabamız:dance::dance::dance::teytey:

:ecrin_bebek:merhaba umarım çok güzel paylaşımlarımız olur :)
benim ismim arzu 10 yıllık evliyim 29 yaşındayım istanbulda yaşıyorum çocuğum yok endometriyozis hastasıyım ve tüplerim tıkalı olduğu için tüp bebek yapmam gerekiyo ama malum günümüz şartlarında mümkün diil bende bu konuda bana belki yardım edersiniz diye bir umut taşıyorum içimde

Son düzenleme:
merhaba ben didem geçen seneden beri sıksık siteyi ziyaret ediyorum ama yeni üye olabildim geçen sene düğünümden önce burdan aldığım bikaç tüyo çok işimize yaradı şimdi bi bebeğimiz olsun istiyoruz bu konuda da birsürü pratik bilgi denenmiş metod alacağımı biliyorum:)
herkese kucak dolusu selamlar

arkadaşlar adım dilek evliyim bende bugün aranıza katıldım.uzun zamandır sitedeki bilgilerden faydalanıyordum.herkese selamlar:1hug:

merhaba arkadaşlar benimde adım rezzan 3 yıllık evliyim 7,5 aylık bir oğlum var sitenizi misafir olarak ara sıra takip ediyorum çok hoşuma gidiyordu nihayet bugün üye oldum umarım güzel paylaşımlar yaşarız.herkese selamlar

hosgeldiniz arkadaslar keyifli paylasimlar hic pisman olmayacaksiniz emin olunki cok guzel vakit gecireceksinizkaydirigubbakcemile2

merhabalar ben betl ben de yeni kayıt oldum sengözlerimebaksanab

herkeze merhaba acemiye yardım edermisiniz sosyal yaşamı sıfırlamış birçok hastalık sahiyim dertleşecek bilgi paylaşacak arkadaş arıyorum .
deprasyon ilaçları sayesinde menepoz ,diabeti,tansiyonu kolestrolu denetlemeye çalışıyorum karamsar yapımda başımın belası çocuklarım büyüdü uğraşacak konular azaldı çalışan biriyim ancak akşamları çok sıkılıyorum psikoloğum aktif olmam gerektiğini söyledi ama dost sandıklarım kuyumu kazdı onlara güvenim yok hayata tutunacak dala ihtiyacım var hobi bulmak sosyalleşmek istiyorum nasıl olacak bilmiyorum bir yerden başlamak istedim:1hug:

hoşbulduk bende bugün üye oldum 6 yıllık evliyim malesef benimde bebeğim olmuyor tüp bebek denemek istiyorum umarım burada güzel paylaşımlarımız olur

ben geldimmm :1hug: önceleri burda üyeliğim vardı ancak üniversiteyi kazandıktan sonra internete pek giremediğim için bayaa bi boşluk oldu.. bnde yenisini açtım :) burda çok mutluyum gerçek bir paylaşım formu..

X