27 yaş 1.66 amh değer kötü mü?

Değer değil yumurtaların kalitesi önemli hamilelik için ama rezerviniz yaşa göre az evet.

Ailenizde erken menapoz durumu var mı sizin. Benim annem 39-40 yaşlarında menapoza girdi. Ona çekmiş olabilirim diye düşünüyorum
Hayır hayır menapozla onun ilgisi yok bence fsh kaç o da önemli menapoz için
Benim 15 di fsh
Normalde 9 dan yüksek olmamalı sanırım

İnternetten amh değerine göre menapoz yaşı öngörüsüne baktım benim değerlerime göre 38-52 yaş aralığı ortalama olarak da 47 yaş diyor demek ki çok da korkmamı gerektiren birşey yokmuş, doğrusunu allah bilir
Gayet iyi
Menapoza gireceklerde yüksek çıkıyo

Bebek isteyen veya yumurtalıklarında gelişme sağlamak isteyenler incir kürü deneyin mutlaka. İncirleri küp küp doğrayıp üzerini geçecek kadar zeytin yağı koyup 5 gün karanlıkta bekletin, aç karnına yiyin :) fsh amh bunlara da iyi geliyor diye biliyorum.

19.01.2023 tarihinde yapılan TSH 4.30 LH 2.71 PROGESTERON 0.4 FSH 3.6 PROLAKTİN 25.46 ESTRADİOL 72 AMH 0.657
08.02.2023 tarihinde yapılan TSH 3.44 LH 2.52 FSH 6.99 PROLAKTİN 23.83 ESTRADİOL 55 AMH 1.05 çıktı sonuçların normal mi erken menopoz yada hamile kalamama sorunu olur mu yumurta yetersizliğimi var doktor öyle söyledi erken menopoz ve rahim duvarın ince dedi hemen tüp bebek yada yumurtalarını dondurmalısın dedi sonuçlarım çok mu kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…