Cilt Bakımı Ürünleri 26 yaş anti aging krem kullanmalı mıyım?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Sanırım. Ben sitesinden alıyorum. Eczaneler ücret koyabilir üstüne.
Bilgili birine benziyon. Göz altı için de tavsiyen var mi Darphin kullaiyordum bitti daha doğrusu 6 aylık süresi doldu,tekrar aynısını mi alsam bilemedim. 31 yaşındayım bu işlere yeni başladım. Acemilik

Seviyorsanız haftada 1-2 kere kemik suyu çorbası öneririm. İçtiğimde içtikten itibaren iki üç gün elmacıklarım alnım o kadar gergin ve pürüzsüz canlı oluyor ki,dudak kenarlarındaki fondöten sürünce ortaya çıkan çizgiler kayboluyor,kasaptan kemik istiyoruz çoğu zaman atacakları için öylesine veriyor, bedavaya kolajen

Bilgili birine benziyon. Göz altı için de tavsiyen var mi Darphin kullaiyordum bitti,tekrar aynısını mi alsam bilemedim. 31 yaşındayım bu işlere yeni başladım. Acemilik
Var, dolgu hyaluronic asit ve vitamin kompleksi enjekte ediyorlar. Kremler diyor ki göz altınıza hyaluronic asit sürün. Ama içeriğinde pudra veya fondöten karışımı olmayan kremlerde halkalara morluğa kalıcı çözüm olmaz. Ben sadece sıradan nemlendiricilerle nemlendirmemek için göz altı derisi daha ince olduğu için göz altı nemlendiricisi kullanıyorum. Sebamed kullanıyorum son birkaç aydır. Dediğim gibi nemlendirmekte başka bir fayda beklemeden kullanıyorum. Göz altlarımdan rahatsız olduğumda dolgu yaptıracağım. Yaptıran kişilerle bizzat tanışıyorum. Böyle bir değişim böyle bir taze görüntü yok

Merhaba bu konuda çok araştırdığım için biraz bahsetmek istiyorum bu yaşta başlanabilir zaten önlem almak kırışıklığı açmaktan daha kolay özellikle peptit içeren bileşenler cildi dolgunlaştırır onun dışında kolojen en çok kemiksuyunda var birde kırışıklıkları açan bir madde geliştirdiler argireline diye onu içeren serumlar da direk karışıklık oluşacak mimik bölgelerine lokal uygulanınca botoks etkisi yaratıyor bu içerikleri araştırıp kendine uygun ürün bulabilirsin ben şahsen 25 yaşındayım kullanıyorum anti age ayrıca kuşburnu çekirdeğinin yağını da sürebilirsin uzun vadede güzel bir sonuç alırsın

Ben de son bir iki Yıldır (henüz) güldüğümde çıkan göz altı çizgilerim için özel bir merkeze gitmiştim, henüz hiçbirşey yok onlar gülünce herkesde çıkar; şuan yaptırsan da anlamayacaksın farkı, 35’den sonra gel gerekirse yapalım demişti şaşırmıştım ☺
Dolgu gerektirmez inşallah ama gerektirene kadar krem vs ile idare edicez tabi. Sebamed in nesini kullanıyorsunuz göz altı için nemlendirici mi demeliyiz? Eczanelerden bulabiliriz sanırım değil mi?

Ekranı yukarı kaydırın
Marketlerde ve rossman Watsons gratis gibi yerlerde de var.

Güneş kremi ve iyi bir nemlendirici ile başlayabilirsiniz. Bir de cilt bakımı çok önemli bence. Yedi yıldır sene de üç dört kez cilt bakımı yaptırıyorum. Çok düzenli yaptırmadığım halde çok faydasını gördüm.

Kullanim bence ama 50 tl lik degil bu cilt işi yaşa bakmaz arkadasimin 30 yas cizgileri 50 yasla eşdeğerdi genetik olarak oyleydi bir sey kullanmadi prp deniyor şimdi mecburen .
Oturmus cizgim yok 16 yasimdan beri temizlerim ve nemlendiririm aloe vera yi da tercih ederim icerikte.

Yaşlanma karşıtı bilmem ne bunlari geç sen su içmezsen stres altındaysan yemen içmen dengeli değilse vs birçok etken var kremler para tuzağı bence ben 35 yaşındayım yazın güneş kremi kullanirim gunese cikmam yaslanma da güneş cok etkili bir faktör onun için korunmak gerek birde makyaj sonrası iyi bir temizlemek lazım ayrıca el yüz için nemlendirici bephanten krem kullan başka da birşey gerekmez

Deli gibi su icin ve gunes kremi surmeden (yaz kis, yagmur camur fark etmez) disari cikmayin. Sigara iciyorsaniz hemen birakin. Yapabiliyorsaniz haftada 3-4 ogun somon gibi yagli baliklardan yiyin. Bildigim kadariyla cilde iyi gelen kanitlanmis bunlar var. Kalani genetik ve kremler de ise yaramiyor. Botox yariyor ama ve yaptiranlar erken baslamak gerektigini soyluyorlar. Ben seviyorum cizgilerimi :)

Gerçekten de bu denli etkiyi gözlediniz mi cildinizde

Gerçekten de bu denli etkiyi gözlediniz mi cildinizde
Evet bel ağrılarım geçti hiç geçmezdi, bir de fondöten sürünce dudak kenarlarındaki mimik çizgilerine doluyor ya, içtiğim hafta bunlar olmuyor göz kenarında ince ince çizgiler olur onlar yok oluyo ve en önemlisi gülerken yüzümde acayip dolgunluk hissediyorum elmacıklarım yukarı doğru çıkıyor çoook faydalı kolajen deposu zaten kemik suyu çorbası ve haftada 1-2 kez içmek çok faydalı:) Çağla Şikel programında anlatmıştı, arkadaşları sürekli dolgularını nereye yaptırıyorsun kim yapıyor yeni mi botox yaptırdın diye soruyormuş, hayır diyorum inanmıyorlar dedi, haftada 2 kez kemik suyu çorbası içiyormuş :)

Ben bu sene hap şeklinde kolajen+hyaluronik asit desteği aldım 6 ay boyunca (woonka), açıkçası cildimde herhangi bir etki göremedim. Zaten yumurta et falan yeterince yiyorum diye bıraktım pahalı da bu tabletler bir de. Ama kemik suyuna çorbanın böyle etkileri oluyorsa ben kelle paça gömeyim düzenli olarak, severim de zaten :))

Kelle paça ve kemik suyu efsane valla için yarınsı gün yüzünüzde farklılık hissedeceksiniz

Sabah akşam hatta gece uykudan bile kalkıp su içen bi insanım, hayatım boyunca hiç sigara ağzıma sürmedim sürmem de, 31 yaşıma kadar da cildime çok iyi baktım peeling maske vs ama gülünce göz altlarımda çizgiler çıkıyor çok enteresan onlara çare bulamadım bi Doktora sorduğumda normal dedi, mimiksiz durunca çıkarsa sorun dedi ama hala içim rahat etmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…