Cilt Bakımı Ürünleri 26 yaş anti aging krem kullanmalı mıyım?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
821
alnımda ince çizgiler var, pek görünen birşey değil, belki sadece kendim görüyorum yakından ama kafaya takmaya başladım şimdi böyleyse 5 yıl sonra iyice belirginleşir diye. anti aging kremler kullanmam doğru olur mu? mesela neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı kremi var 50 tl fiyatı uygun. bunu almayı düşünüyorum.

Gerçekten 50 tl ilk bir kremin yaşlanma karşıtı bir etki yaratabileceğini mi sanıyorsun? Ben kozmetik ürerim laboratuvarında çalıştım. O kremdeki hyaluronic miktarı işine yaramaz. Supra kolejden al kuzum. 31 yaşımdayım. Dizlerim ağrımaya başladı bu yaşta,
. Dört aydır kolejen kullanıyorum. Ağrım kalmadı. Cildim parladı ve gerginleşti. Kremlere para dökme. Sadece nemlendirici.

Daha çok erken değil mi? Bence sana öyle geliyor 30’a yaklaşırken ben de böyleydim; ufaktan başlasam mı falan diyordum oluyor insana öyle.
Çok önemli ciddi anlamda gözle görülebilen çizgilerin vs olduğunu sanmıyorum, ki kendin de sadece ben görebiliyorum demişsin. İçin rahat edecekse kullan ama öyle 50 tl’lik anti aging kremler için vs erken, ben 30’a gelene kadar hep peeling, maske vs yaptım.
Şuan 31 yaşındayım yeni yeni göz kremleri vs almaya başladım ☺

Son düzenleme:
Ürünün adı nedir, zahmet olmazsa söyler misiniz?
Nerede satılıyor acaba, bir bilginiz var mı?

Supra kolejen nedir annemde de diz ağrısı var bazen kremler hafifletiyor

'Supra kolejden' yazılmış yanlışlıkla oldu sanırım, kolejen Di mi, supra markası mı?

26yasında yaslanma karsıtı kremı kullanırsan 35yasına geldıgınde suratın hep bır tık ust yas kremı ısteyecek farkında mısın?
Sana tavsıyem ıyı temızlenmıs bır cılt ve ıyı nemlendıren bır krem. Baska bırseye ıhtıyacın oldugunu sanmıyorum. 31yasındayım ben bıle kullanmıyorum. Sadece orijinal gülsuyuyla temızleyıp nemlendırırım bu kadar.
Bu yaş cok erken kuzum.

Biraz bilgi yazabilir misin canım? Benim de dizlerim ağrıyor senelerdir ve cilt nemlendirici arıyorum. Bu hap mi? Nasil kullaniliyor? Ne sıklıkta? Doktor kontrolü gerekli mi? Vb

Biraz bilgi yazabilir misin canım? Benim de dizlerim ağrıyor senelerdir ve cilt nemlendirici arıyorum. Bu hap mi? Nasil kullaniliyor? Ne sıklıkta? Doktor kontrolü gerekli mi? Vb
Vücudumuz tarafından üretilen bir protein kolojen. Ama yaş ilerledikçe vücut kolojen üretimini azaltıyor. Kolojen ise vücut bütünlüğünü her manada koruyan bir protein. Cilt doku, kas, kemik, tendon.
Vücudun ihtiyacı olan protein yerine konduğunda duyduğumuz ağrılar ve yaşlanma belirtileri gecikiyor. Kasaptan alınan kemikler 24 saat kısık ateşte pişirilerek de kolojen elde edilebiliyor. Yapımı zahmetli olduğu için toz formuna getirilmiş.
Günlük kullanım miktarı üründe belirtiliyor. Toz şeklinde kullanıyoruz. Yoğurda suya vs katarak kullanıyoruz. Hergün. Doktor kontrolü gerekli değil. Zira yan etkisi vs yok.

Sağol canım. Eczaneden buluruz dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…