26 mm.cik :))))

ataada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
8
0
42
merhaba arkadaşlar,ayın 16'sında 2. kontrole gittik babacıkla beraber,bebişimizi net bi şekilde gördük,baş popo mesafesi 26mm miş,işaret parmağım kadar bişey bu yaa..hareket ettiğini de gördük, ve bastık çığlığı aaa oynuyor diye.onu ilk gördüğümüzde içime kız olacakmış gibi doğdu,eşiminde içine aynı şekilde doğmuş,bakalım yumurcak ne olacak,herşeyden önce sağlıklı olsun başka bişey istemiyoruz,ama merakta etmiyor değiliz.çoooook güzeldi onu görmekŞeniz şimdi 11 haftalık,daha 5-6 hafta bekleyeceğiz heyecanla,tabii kendini gösterirse:eek:

merhaab canim bende suanda 14 haftalik hamileyim ilk bebegi ultrasonla gordugumde 10 haftalikti ve kalp atislarini gorduk heyecanliydi ama uyuyordu
hareket etmiyordu cok guzel bir duygu suanda 14 haftalik hamileyim

Kızlar bende 13 haftamı bitirdim.. 11 haftalık iken gördüğümüzde bizim bebiş takla attı doktor nasıl gülüyor bakın takla atıyor kıpır kıpır bir bebek. Acayip güzeldi, bir önce gittiğimizde ise kese içinde yüzüyordu Onu göreceğim için heyecanımı hissedip hareket ediyor sanırım...

merhabalar sizin icin hayırlı olsun inşallah bende 7 haftalık hamileyim.benimk bebiş 14mm benim ilk çocugum çok heyecenlıyım.

arkadaşlar bu anlattıklarınızı bende geçen yıl yaşadım. şuan 8 aylık bir kızım var.Ben hamileleğin tadını çıkarın derim. şuan bebeğim kucağımda. bu harika bir duygu ama sizin bu anlattıklarınızda harikaydı.bian geçmişe o ilk heyecanlarıma döndüm. ben yaşadıklarımı kızıma defterinde anlattım. bazen okuyorumda harika ya.

X