26 haftalik hamileyim, bebegimin beyninde sivi var ?? Lutfen bakin

Leyla515

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2017
18
2
34
Arkadaslar 26 haftalik hamileyim simdiye kadar hersey yolunda gitti bebegim gayet saglikliydi fakat bi kac gun onceki konttolumde bebegimin beyninde sivi artisi var dedi doktor ve ayrintili ultrasona gonderdi bebegimin beyninin bir tarafinda 10mm sivi var dendi ve dogal olarak cok endiselendik korktuk esimle fakat doktorum suan icin korkulacak bir durum yok dedi henuz sivi cok az dedi ve doguma kadar kaybolabilir dedi sadece devamli kontrolerim olacagini sivinin artmadigina dikkat edilmesi gerektigini soyledi ve ben cok korkuyorum ilk bebegimiz simdiye kadar herseyi iyidi oglumun ve birden boyle bir haber almak beni cok kotu yikti, boyle bisey yasayan varmi, bu arada baska bi yerinde hicbisey yok herseyi normal haftasina gore ilerliyor

Kız kardeşimdede kalbinde delik var dendi ama bebişimiz gayet sağlıklı doğdu. Moralinizi bozmayın sağlıkla sıhatle kucağınıza alırsın inshallah :)

Benim kardeşime de ayni şey söylendi ama Sağlıcakla geldi Dünya'ya sizinki de gelecek inşallah

sigara içmiyorsanız sağlıklı besleniyorsanız eşiniz ve sizde genetik rahatsızlık yoksa yaptırmayın şu detaylı ultrasonu insanı kanser ediyorlar .ben hiçbir testi yaptırmadım çok şükür fındık gibi bir bebeğim oldu.stressiz gebelik yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…