26. Gun beta degeri 93

E B R U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
2.365
2.599
Kizlar bugun dongumun 26. Gunu femarayla 2. Ayim bugun kan verdim beta 93 cikmis doktor ameliyatta oldugu icin gorusemedik sizce deger nasil adete 4 gun var

Gayet iyi. 🌸 2 günde bir aynı yer ve saatte artış oranınızı takipleyin

Ya olabilir mi gercekten pco var bende onda bu ihtimal var sanirim. Bana dusuk bile gelmisti 😍
Sonuçta 2 ay femara kullanmissin, evet çift yumurta gelişip catlama ihtimali yüksek, çünkü yumurtlamanın 12. Gününde bu beta rakamın yüksek. Tabii sen yinede ikiz diye çok gönlünü kaldırma😊 benim takiplerime göre, eğer 2 gün sonrada artış bu şekilde orantılı yüksek devam ederse ikiz olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Bende daha çok yeni hamileyim. Daha keseyi görmeye gitmedim.
Yumurtlamamin;
12. Günü beta HCG 35
14. Günü 116
16. Günü 308 cikti doktor artışı gayet iyi dedi.
Senin 12. Günü 90 küsür☺️🌷

Son düzenleme:
Sonuçta 2 ay femara kullanmissin, evet çift yumurta gelişip catlama ihtimali yüksek, çünkü yumurtlamanın 12. Gününde bu beta rakamın yüksek. Tabii sen yinede ikiz diye çok gönlünü kaldırma😊 benim takiplerime göre, eğer 2 gün sonrada artış bu şekilde orantılı yüksek devam ederse ikiz olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Bende daha çok yeni hamileyim. Daha keseyi görmeye gitmedim.
Yumurtlamamin;
12. Günü beta HCG 35
14. Günü 116
16. Günü 308 cikti doktor artışı gayet iyi dedi.
Senin 12. Günü 90 küsür☺️🌷
Rabbim hayirlisini sagliklisini versin insallah ihtimal var gibi o zaman ama bakalim insallah saglikla artar 🙏❤ sizin de hayirli olsun insallah saglikla devam eder🙏🙏 ilk gebeliginiz mi sizin de

Rabbim hayirlisini sagliklisini versin insallah ihtimal var gibi o zaman ama bakalim insallah saglikla artar 🙏❤ sizin de hayirli olsun insallah saglikla devam eder🙏🙏 ilk gebeliginiz mi sizin de
Benim ilk gebeliğim, hemde 6 yıl denemeden sonra, 2 aşılama + 1 tüp bebek negatif sonuçlandı.
Son hormon teslerimde Prolaktin biraz yüksek cikti, Doxtinex hap içerken normal yolla ilk ay hamile kaldım🥰
Ikiz mi - tekiz mi Sonucunu burada paylaşırsan sevinirim, merak ettim 😅
Sağlıcakla kucağına al inşallah 🙏🧿

Benim ilk gebeliğim, hemde 6 yıl denemeden sonra, 2 aşılama + 1 tüp bebek negatif sonuçlandı.
Son hormon teslerimde Prolaktin biraz yüksek cikti, Doxtinex hap içerken normal yolla ilk ay hamile kaldım🥰
Ikiz mi - tekiz mi Sonucunu burada paylaşırsan sevinirim, merak ettim 😅
Sağlıcakla kucağına al inşallah 🙏🧿
Zamanini bekliyormus demek ki cok sevindim sizin adiniza insallah saglikla ilerlesin hayirlisiyla kucaginiza alin 🙏 mutlaka yazarim gelismeleri

Tebriklerr belirti var mıydı peki 😇😇
Tesekkur ederim canim soyle soyleyeyim belirti olarak sag taraftan yumurtladigimi yumurtlama doneminde anladim tam yerlesme dedikleri zaman kas kasigim pit pit segirdi daha once duymustum hayra yordum sonrasinda ise cok gaz sancim oldu baska hic belirtim yok canim

Tesekkur ederim canim soyle soyleyeyim belirti olarak sag taraftan yumurtladigimi yumurtlama doneminde anladim tam yerlesme dedikleri zaman kas kasigim pit pit segirdi daha once duymustum hayra yordum sonrasinda ise cok gaz sancim oldu baska hic belirtim yok canim
Tekrar tebrik ederim🥰

X