25 kilo vermem gerekiyor

Cutieberry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2016
16
1
27
Şuan 82 kiloyum ve daha 19 yaşındayım.. yaklaşık 25 kilo vermem gerekiyor. Ama eylüle kadar yani okullar açılana kadar bari 65 olayım istiyorum. 1.5-2 ayda en azından 15 kilo vermiş olayım istiyorum 65 ten 55 e okul açıkken de veririm. Sizce hangi diyet ve sporla yapmalıyım. Hızlı sonuç alamayınca motivasyonumu kaybedio bırakıyorum. O yüzden benim için en iysii hızlı vermek zaten verdiğim kiloyu koruyabiliyorum hep. Aklıma elma diyeti geldi. Onu sabahları yoğurt yumurta bitki çayı, öğlen akşam elma olarak değiştirip günde 45 - 60 dk koşu yapmayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz?.
Kısa sürede böyle kilo verenler varsa tavsiyelerini bekliyorum nasıl verdiniz ne yaptınız..

Belkide yag yakici lahana corbasi yapabilirsin ben yaptim ve asiri derecede kilo verdim tabiki onu yapmadigim zamanlarda yediklerime ve ictiklerime cok dikkat ettim ben 110 kiloydum suanda 70 kiloyum ve halende devam ediyorum

Onu denedim ilk gün bıraktım ya içemedim midem almadi :KK43: ne kadar guzel vermissin ya 40 kilo bide.. baska bi diyet yaptinmi ve spor

ekmegi sekeri hayattimdan cikardim su icen biri degildim su yesil cay ve turkkahvesi haricinde hic bisey tuketmedim ama senin dedigin o yesil elma diyetinide uyguladim 7 gun dayanabildim dis etlerim hep yara oldu saglikli besleniyorum ara ogunlerimi kacirmiyorum kilo vermem durakladimi laha corbasi yapiyorum ve tekrardan kilo vermeye basliyorum lahana benim cok kolayima geliyo aliskin oldugum icindir belkide spor olarak cok yuruyus yaparim

Akşam yediden sonra hic bir sey yemezsen ve 45 dk bir yuruyus yaparsan coook rahat verirsin kendini kasmanada gerek yok.25 kilo hic bir sey degil inan bana , millet bir sene diyet yapıyor senin en fazla 3 4 ay sürecek.

Akşam yediden sonra hic bir sey yemezsen ve 45 dk bir yuruyus yaparsan coook rahat verirsin kendini kasmanada gerek yok.25 kilo hic bir sey degil inan bana , millet bir sene diyet yapıyor senin en fazla 3 4 ay sürecek.
nasıl zor deegıl sızın gıbı bende oyle dusunebılsem sız kac kilo verdiniz

Belkide yag yakici lahana corbasi yapabilirsin ben yaptim ve asiri derecede kilo verdim tabiki onu yapmadigim zamanlarda yediklerime ve ictiklerime cok dikkat ettim ben 110 kiloydum suanda 70 kiloyum ve halende devam ediyorum

evet yaa lahana kürü çok etkili bende 78 lerden düştüysem büyük pay lahananın ve karatayım...

Onu denedim ilk gün bıraktım ya içemedim midem almadi :KK43: ne kadar guzel vermissin ya 40 kilo bide.. baska bi diyet yaptinmi ve spor

nasıl yaptın acaba?

evet aynen bende oyle kilo vermemin buyuk payi lahanadan dolayi bide yatmadan yarim saat once sorunlu bolgeme lahana yagi suruyorum :)

Ben 15 kilo verdim ama inan hic ać kalmadım.Anladımki gece yemek bana kilo aldiriyormus.Yediden sonra yeme 45 dk yuruyus inan bana verirsin hic zor degil ilk uc gun onemli sonrasi corap sokugu.
ne kadar surede verdınız kusura bakmazsanız dun aksam bıraz kavun yedım yemek masasına oturmadım ama cok zor geldı sankı benım aksamları cok yemem ve cayın yanına bılırısınız abur cuburlar

selam cnm

ben dukan diyeti yaptım ama kitabını okudum yani internetteki yorumlara göre değil direkt kitabından okuyarak yaptım, 11 kilo verdim iki üç ayda, üstelik ramazan boyunca güllaç yedim, yemeseydim daha çok kilo verebilirdim, şeker un bunları kesmek çok etkili oluyor..önceden haftada üç gün hamburger yerdim, şimdi tavuk parçalarıdan yiyorum fastfoodçuya gittiğim zaman, bir süre sonra miden küçülüyor zaten, ayrıca günde 2bucuk litreye yakın su içtim

haftada iki-üç akşam leslie ile 3 mile diye bir videoyla spor yaptım, evde yürüyüş yapmak gibi birşey, giyinip kuşanmana gerek kalmıyor, ben don atlet bile yaptım, öteki türlü giyin kuşan sokağa çık millet ayrı bi bakıyo fln kim uğraşacak

daha yaşın küçük, metabolizman hızlı, çok da güzel kilo verirsin iradene sahip çıkabilirsen :rapci:

ne kadar surede verdınız kusura bakmazsanız dun aksam bıraz kavun yedım yemek masasına oturmadım ama cok zor geldı sankı benım aksamları cok yemem ve cayın yanına bılırısınız abur cuburlar
Aynen aynen gece ben de çay nescafe çikolata gofret bilmem ne bunlar aldırıyor zaten .
Çaydan şekeri tamamen kestim artık dikkat etmediğim halde almıyorum .
Ya var ya ufak hesaplar yapmak gerek kilo almamak için misal çaya şeker atmamak gibi ,zira doyunca kalkıyoruz sofradan ama çayın içine atılan şeker öyle değil ki ne doyurur ne aç bırakır boşa kalori .Yaparsın arkadaşım hazır başlamışssın ben bir buçuk iki ayda 10 kilo verdim sonra azar azar saymadım hiç.Gece yemediğim için diyet yapmasam bile verdiğimi farkettim .Ha bir hafta da iki kilo değil de iki hafta da iki kilo misal.

Tek tip besinlere dayanan diyetlerle metabolizmanizi zedeleme riskini almayin cunku uzun vadede sikintilarini tecrube edebilir, yeniden kilo alarak demotive olabilirsiniz. Kas kutlenizi kaybetmeden, sadece yaglardan kilo vermeye calismalisiniz.
Spor olarak sadece kardiyo degil, agirliklarla calismanizi da oneririm.
Beslenme acisindan ise yag yakiminiza odaklanacak bir diyet olmali. Protein, karbonhidrat, yag acisindan dengeli bir diyetle de gayet kilo verebilirsiniz, tek tip beslenmenize hem gerek yok hem de bunun zararlarini arastirabilirsiniz.

Aynen aynen gece ben de çay nescafe çikolata gofret bilmem ne bunlar aldırıyor zaten .
Çaydan şekeri tamamen kestim artık dikkat etmediğim halde almıyorum .
Ya var ya ufak hesaplar yapmak gerek kilo almamak için misal çaya şeker atmamak gibi ,zira doyunca kalkıyoruz sofradan ama çayın içine atılan şeker öyle değil ki ne doyurur ne aç bırakır boşa kalori .Yaparsın arkadaşım hazır başlamışssın ben bir buçuk iki ayda 10 kilo verdim sonra azar azar saymadım hiç.Gece yemediğim için diyet yapmasam bile verdiğimi farkettim .Ha bir hafta da iki kilo değil de iki hafta da iki kilo misal.
buray yazdıgımdan beri hiç yapmadığım kadar dikkat ediyorum abu cubura ya tuhaf ama aksam canım ıstemesıne ragmen yıyemedım mıdem bulandı ve tatlı ben asla dayanmazdım cazıp gelmedım sadece sutle sekersız nescafe ıctım bu gayet normal bıseymı kskehep boyle hıssetsem amaac geızyorum nerdeyse cok az yıorum

buray yazdıgımdan beri hiç yapmadığım kadar dikkat ediyorum abu cubura ya tuhaf ama aksam canım ıstemesıne ragmen yıyemedım mıdem bulandı ve tatlı ben asla dayanmazdım cazıp gelmedım sadece sutle sekersız nescafe ıctım bu gayet normal bıseymı kskehep boyle hıssetsem amaac geızyorum nerdeyse cok az yıorum
Normal tabi insan yediķçe yiyesi geliyor biraz kestin mi istahinda gidiyor bi zaman sonra.Haftada bir gün bir ögün ne istiyorsan ye tıka basa doyur karnını sonra devam et.Rejim yapma her seyden az az ye.Diyet fikri zorluyor insani her seyden kararinda yiyince herkes mutlu.

Şuan 79 oldum.. anca 79.. napıcam bilmiylrum ya.. okullar açılınca artık ayrı olucam o zaman lahana çorbası diyetini düşünüyorum

X