(¯`¸·´¯)25 Günlük Simsiyah Yavruya Yuva(¯`·¸´¯)

titi8686

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
292
1
37
bır arkadasım yagmurlu bı gunde buldu onu ve arkadasım kucuk bı bebegı oldugu ıcın evınde daha uzun sure bakamaz oyuzden yenı bı yuva bulmamız gerekıyor belkı burdan yenı bı aıleye kavusur ben almak ısterdım ama asabı ve kımseyle anlasamayan bı kedım var ..acıl yuva bulmamız gerekıyo ...yoksa sokaga donmek durumunda ... cevaplarınızı beklıyorum...

umarım ..bende hıc ıstemıyorum.. benım de bı kedım oldugu ıcın cok uzuluyorum ama yapıcak baska hıc bıseyımız yok.. heryere ılan verdım ama hala bı gerı donen olmadı benım kızım yavrulamıstı onun yavrularına cok kolay yuva bulmustum ama bu yavrunun sansı yok sanırım..

valla izmirde olsan gelir alırdım senden ama yol uzak be anacım dur ghost var üyemiz o istiyordu istanbulda oturuyor söyliyeyim ona bi

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! titi anacım kim alır anacım millet karnını zor doyuruyoooooo meraklısı varsa ver araştır belki bulursun

feruş ablacım haklısın millet karnını zor doyuryor. Ama onlar bi tabacık yemek yer be ablacım onların sadece sevgiye bakılmaya ihtiyacı var ablacım kızma ban ne olur tamammı mucxxxx

ay kıyamam ben ona ya keske ıstanbulda olsaydım alırdım...ghostum sen al

merhaba ghost aslında yakın dıılız ama ıstanbulda olman yeter .. ben ozel mesaj atmayı falan bılmıyorum sen bana msj at daha sonrada msnde gorusuruz..

ghost senı lısteme ekledım ama hıc onlıne olarak yakalayamadım senı benı onlıne olarak gormesende sen bıseyler yaz yada maıl at ben hala benı kabul edıp etmedıgını bılmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…