24 saat 24 yildan daha uzunduuuuuuu :((

Prm.Oznur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
765
2
AHHHHHHHHHH AHHH DÜN NÖBETE BAŞLADIM VE KIZIMI 26 SAAT GÖREMEDİM ÇÜNKÜ 24 SAAT ÇALIŞIYORUM KIZIMI EVDE BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM VE MECBUREN MAMAYA BAŞLADIK ÇÜNKÜ BIRAKTIGIM SÜT YETMİYOR. EŞİM GELİP ALDI NÖBET YERİMDEN AMA MALÜMM YETMİYORR MAMA VERMEK ZÜRUNDA KALDILAR VE BENİM BEBGİME ŞİMDİLİK ANNEM BAKIYOR AMA 10 GÜN SONRA GİDECEK VE BEN 3 AYLIK BEBİŞİMİ KREŞE VERMEK ZORUNDAYIM. BENİM DURUMUM ÇOOK KÖTÜÜ KIZIMI ÇOOK ÖZLEDİM OO 24 SAAT 24 YILDAN DAHA UZUN GELDİİİİ senağlama

senin adına çok üzüldüm canım..Allah sabır ve dayanma gücü versin..kolay değil minnacık yavrunu kreşe bırakmak..
ben işime geri döndüğümde, oğlumu anneme bırakacağım. mesai normalde 17:30 da bitiyor.öğlen eve gelme şansım var ve mesaime 1,5 saat kala çıkma hakkım var bu durumda 16:00 da evimde olucam..benim için bebişimden ilk ayrıldığım gün çok önemli..o günü bir atlatırsam başka birşey düşünmüyorum..

O GÜNÜ ATLATIYORSUN AMA DEDİĞİM GİBİ NÖBETTE OLDUGUM 24 SAAT 24 YIL GİBİ GELDİ KIZIM GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN HİÇ GİTMEDİİ:1hug:

aah canim yaa kiyamam ikinizede ben bil okurken kotu oldum.ben hic ayri kalmadim uzun sure ama zordur tahmin edebiliyorum.ne diyim canim arkadasim allah sabir versin :KK43:(

:nazar:bende cok uzuldum canım cok cesaretlısın ben olsan 3 aylık cocugumu krese vermeye cesaret edemezdım ama dedıgın gıbı mecbursun ona gelecek saglmak zorundasın ve o yuzden calısıyorsun o da ılerde senın gıbı yapacak boyle dusun ..

offf yaa şu kadarcık bebeğin annesinden ayrı olduğunu düşünmek istemiyorum ama ne yaparsınız ki ekmek parası...
rabbim dayanma gücü versin canımmm...ve başka ayrılık vermesin şonuçda onun için uğraşıyorsun ama insan ister istemez vicdan azabı çekiyor..en azından ben böyle hissetmiştim..

offf sormayın kızlar mecbur olmasam 2 -3 yaşına kadar kendim hatta ömür boyu bakmak isterim ama istanbul gibi yerde oturmak ev kirası olmuş 600 tek eşim çalışmakla olmuyor ona iyi bir şekilde bakabilmek için ev almamız ona para ayırmamız lazım ve bende çalışmak zorundayımm senağlama mecbur bırakıcam 24 saat yanında yokum ama 1 gün çalışıp 3 gün evde oluyorum bununla avunuyorum bende ....:1hug:

:KK43:(( Allah yardımcımız olsun kızlar bende çalışmaya mecburum ama kızımla daha fazla ilgilenebilmek için ara verdim işime normalde 3 aylıkken iş başı yapmam gerekiyordu ve babaannesi dünden hazır bakmaya ama yapmadım.kendimle çok mücadele verdim bunun için işimmi kızımmı gelecekmi vs diye. çok ikilemde kaldım. hatta burdan sizlerdende yardım istemiştim fikir almıştım.bir bebekle annesi kadar kim daha iyi ilgilenebilir bence 3 ay değil kreş için babaanne ve anneanne gibi ebeveynlere bırakmak için bile çok erken kızlar bence öncelikle geleceğinden çok şuanki gelişimi önemli bırakın geleceğini gelecek geldiğinde düşünelim o minicik cennet kokulu bebeklerimizi anne kokusundan mahrum bırakıp 2.,3. ellere :KK43:((( teslim etmeyelim. iki lokma az yiyip bebeklerimizin yanında olalım.

MY SELF ÇOK DOGRU SÖYLEMİŞSİN AMA GERÇEKTEN MECBURUZZ senağlama BENDE ZATEN AYDA 7 GÜN ÇALIŞIYORUM 1 GÜN 24 SAAT ÇAILŞIP 3 GÜN EVDEYİM EŞİM SÜTÜMÜ ALMAYA GELİYORR ŞİMDİLİK BİRAZ İİ GİDİYOR AMA TABİ ÇOOK ZOR AYRILMAK ONUN KOKUSUNU DUYMADAN ÇALIŞMAK ÖLE İŞTE BEBİŞİM BENİ AFF ETSİN senağlama

MY SELF ÇOK DOGRU SÖYLEMİŞSİN AMA GERÇEKTEN MECBURUZZ senağlama BENDE ZATEN AYDA 7 GÜN ÇALIŞIYORUM 1 GÜN 24 SAAT ÇAILŞIP 3 GÜN EVDEYİM EŞİM SÜTÜMÜ ALMAYA GELİYORR ŞİMDİLİK BİRAZ İİ GİDİYOR AMA TABİ ÇOOK ZOR AYRILMAK ONUN KOKUSUNU DUYMADAN ÇALIŞMAK ÖLE İŞTE BEBİŞİM BENİ AFF ETSİN senağlama

Cnm Allah Yardımcın olsun peki kendine ne zaman vakit ayırıcaksın ama 24 saat çalışıp geldikten sonra uyuyacakmısın kızınlamı ilgileneceksin. işin çok zor annem senin:KK43:(:-)nazar:

Bilmezmiyim o üzüntüyü.bebeği 2 aylikken basladim bende ise ilk gun harap oldum aglamktan.sulurlet olsunki her aciktiginda yanina gidebiliyorum bide annem bakiyor onun icin huzurluyum herseye ragmen yaninda olmak istiyor insanallah kocalarimizin riskini bol etsin de calismak zorunda kalmyalim

bence çalışmayı bırakmamak lazım. hem ayda 7 gün br şey değil. bir sonra alışırsın. benim de 2 çocuğum var. birincisi 4,5 aylıkken başladım işe. bunda da gelecek ay başlayacağım. ilk günler zor gelir ama sonra alışırsın. hem ben çocuğun da anneden uzak kalmaya alışması gerektiğinden yanayım. anneye çok bağımlı olmasın, sürekli annne diye dolaşmasın isterim. neyse, umarım alışırsın...

X