Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hala var yasak nerede yok bir gün okula gidiyorum yürürken yanımda belki daha 20 ya 21 yaşında bir genç kiz unv.ogrencisi belli. Nisandaki sinava basortumle giremeyeceğim geri döneceğim memlekete diyordu birine. Sadece 30 yada 35 saniyesini duydum sonra o bir çatala döndü ben başka öylece bakakaldim arkasından hiçbirşey yapamadan.

Neyse herşeyin hayırlısı ezanlar okunurken Rabbim memleketimizi insanımızı onurumuzu gururumuzu ezanimizi bayrağımızı vatanımızı birliğimizi dirligimizi korusun. Ve inşaallah O'nun razı olduğu gelsin başa ♡

Yasak degil ama belediye başörtülü biri ile çalışmak istemeyebilir, kendine daha yakın adayları değerlendirmek isteyebilir.
Sonuçta akp nin belediyesi daha fazla, başörtülülerin daha çok şansı var diye bile düşünebilir :)
Bu yasakla aynı şey değil.

Başta ki bir örtünün senelerce bu kadar problem edilmesi ve bunun kullanılıp oy artırmaya çalışılması çok gurur kırıcı birşey. Benim başımdaki örtüyü çıkarınca beynimin içindeki düşüncelerimi de onunla beraber çıkaracağımı mı sanıyorlar. Aynı şey tesettürlü olmayanlar için de geçerli. Başı açık bacağı açık bu olmaz denilip kapanınca karakteri düşüncesi mi değişecek. Kılık kıyafet makyaj mı yön verecek hayatımıza. En başta olanlar bu söylemleri bıraksalar zaten toplumda bunu dile getirmeyecek ve Gül gibi geçinip gideceğiz. Ama ne unutuyorlar ne de unutturuyorlar.

Allah muharrem ince'den razı olacak inşallah. 50 gündür ayağına taş değmedi kimsenin pisliği üzerine yapışmadı şükürler olsun

henüz denenmeyen biri için öyle olamaz demek tamamem önyargıdır
Ve aslada denenmeyecek

kör sağır dilsizsiniz
makarnacı, kömürcü, cahil, koyun, göbeğini kaşıyan vs eklemeyi unutmuşsunuz :))
Bu arada hakaret demişken ince nin dün ve önceki gün çıkan iki ses kaydını dinleyinde kulaklarınız bayram etsin :) adeta hakaret resitali yapmış adam yani şurada birisini kullansam yüz yıl ban yerim o derece :))

Hep oyum mhp ye idi. Verdiği sözleri tutmadığı için 2 sene önce Bahçeli yı sildim. Kime oy veririm kararsızım heee vermeyeceklerim kesin tabiiki.

Aynen katılıyorum, 46 yıl önce eline doğduğum komşu teyzem Allah gani gani rahmet eylesin çarşaflıydı, 3 sene önce vefat ettiğinde çarşaflı olarak öldü, ölmeden öncesine kadar bile benim adımı söylemiş, şort ve askılı giyen mune kızını, annem ağlayarak verdi haberini, seni anlatmış hep dedi, teyzem 70 sonlarından beri örtülü, yarın oy vermeye giderken yine örtülü olacak, biz birbirimizle yıllardır kavgasız geçindik, siyasiler aramıza nifak tohumu ekmese, gençler, insanlar bu nifak tohumlarınla galeyana gelmeseler yaşamaya devam ederiz.

O zaman buyrun alanda kac kisi varmis
MUHARREM İNCE MALTEPE MİTİNGİNE KATILAN KİŞİ SAYISI
İSTANBUL EMNİYETİNİN YAPTIĞI AÇIKLAMAYA GÖRE
MİTİNG ALANI VE XRAYDAN GEÇEN İNSAN SAYISI
6,762,416 KİŞİ.
(YAZIYLA= ALTI MİLYON, YEDİYÜZALTMIŞİKİBİN, DÖRTYÜZONALTI )

MİTİNG KATILIM REKORU KIRMIŞ
Yazdigin direk gereksiz seylere cevap verme geregi bile duymuyorum

Ya bunun aynısını malum dershanede tarih hocası anlatmıştı.
"Yasak geldi hoca efendi (neresi hocaysa) büyük bir sorumluluk alarak 'Başlarınızı açın öyle okula gidin.' dedi." diye anlatırken dayanamayıp "Haşa bu adam kim ki Allah'ın emri diye başını kapatanlar o diyince açtılar." dedim diye beni dersten kovmuştu. Çok hakkıma girmişti 17 yaşımdaki halimle benle uğraşmıştı. Yedikleri haklar çıkıyor şimdi.

Bu sözleri söyleyen chp ya da İnce değil yalnız. Halk içerisinde her iki.taraf birbirine neler söyledi. Ben Cumhurbaşkanın halktan biriyim deyip kendisinin halkı aşağılamasından bahsediyorum.

Neden köprü hakkında dediklerine benim vergimle yapılan israfa onca hakarete cevabınız yok. Ses kaydıymış onlara hiç.girmeyelim zamanında Erdoğanın da ne ses kayıtları çıktı montaj dediniz nereden emin oluyorsanız!! bu adam gözünüzün önünde çalsa helal olsun dersini bir o kaldı zaten.

Bu ülkede yok canım abartıyorsunuz asla olmaz denilem herşey oldu.Benzin dolar enflasyon fırladı soğan patatesin kilosu belli ama yok illa Erdoğan. Dedim ya İnce'yi boşverin kim gelirse gelsin kulbunuz var bu adamın hiçbir eksiği gediği dosyası yok aradılar taradılar bulamadılar şiirlerine taktılar yok mitingte çocuğu indirdi. Trt den biri adama telde küfrediyor ama İnce'nin cevabı veriliyor bugünde taktınız mitingte kaç kişi vardı yoktu çünkü başka olayı yok! burada anlatılan konuşulan herşeyi gözardı ediyorsunuz.İşinize gelmiyor.

Ben hakkımı helal etmiyorum benim vergimle oy için Suriyelileri maaşa bağlayıp besliyor ya o insanlar elini kolunu sallayarak gidip orda bayram yapıp geliyor ama ben hamile halimle çalışıyorum ya. Sırf gösteriş için halkın parasıyla o saray yapıldı ya ben hakkımı halk olarak helal etmiyorum!!!

Sende bunu yedin?
Matematik ve mantık hocanızın ellerinden öpüyorum :)
Bir mitinge yaklaşık 7 milyon kişi katıldığına göre yarın seçimde on yüz bin milyon oy falan almanız lazım...

Sende bunu yedin?
Matematik ve mantık hocanızın ellerinden öpüyorum :)
Bir mitinge yaklaşık 7 milyon kişi katıldığına göre yarın seçimde on yüz bin milyon oy falan almanız lazım...
Emniyet mudurlugunun aciklamasi diyorum anlamiyor musun ne yemesi? Ac da hbr oku ... okuman var ama anlaman biraz kıt gibi...

Yani anlayacağınız halkın arasında böyle bir sorun yoktu, kendileri sorun oluşturdu, kendileri oluşturdukları sorunu çözeceğiz vaadi verdi, a parti b parti demiyorum, hepsi için diyorum, hepsi birbirini kötülüyor ama birbirinden iyi bir çözümde üretmiyorlar, açıkçası benim hiçbirine inancım yok, hepsi bir argümanın ucundan tutmuş gidiyor, sizler en azından bir kısmınız da hak verip onaylıyorsunuz, hatalarını da görmezden geliyorsunuz, hatayı ben yapabilirim siz yapabilirsiniz ama siyasetçi yapamaz, ben hata yaparsam sonucuna sizler katlanmayacaksınız ama siyasiler hata yapınca sonuçlarına biz katlanmak zorunda bırakılıyoruz.

Sizi bilmem ama ben çocukluğumdaki ocu bucu örtülü örtüsüz demeden yaşadığım ülkeyi geri istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…