Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bende size yasak ilk başladığında ki tavırlarını söyleyin hemen başlarını açtılar amerikadaki hocaları öyle emretmiş hatta bizim gibi açmamak konusunda diretenlerede tepki gösterdiler 28 Şubat onların önünü hiç kesmedi aslında

Son düzenleme:

2011 yılında yasaktı 2012 hatırlamıyorum 2013 de serbestti kardeşim üniversiteyi kazandı ve okumaya başladı. Bir de şunu ekleyeyim herkes istediği gibi at koşturuyor hala Avcılar belediyesi geçen sene kardeşimi staj için önce onayladı yüz yüze görüşmeye gidince kabul etmedi başörtülü olduğu için. Avcılar belediyesi CHP li. Yani bu kısıtlamalar idare ile de ilgili hala. Başakşehir belediyesine başvurup olayı anlattık şikayet edin ceza alırlar dedi, Akp li belediye hatta nereye ne şekilde dilekçe verileceğini filan anlattı. Kız hangi biri ile uğraşsın özelde staj yaptı gitti.

Çok şey istemiyorsunuz yahu hepimiz benzer şeyleri istiyoruz.
Dediğinizde haklısınız, geçmişi biri kenara bırakıp önümüze bakabilmeli, yüklerimizden kurtulmalıyız

Atladiginiz konu bu bir chp mitingi degildi... muharrem ince rozetini cikardi... ama akp genel baskani cikarmadi yani o akplilerin cb si ama muharrem ince 80 milyonun cb si ve her partiden oy alacak...
Kunumuz bu muydu? Ben o alanda bugün kaç kişi vardı onu konuşuyoruz sanıyordum. Ne akp başkanı ne rozeti bunlar konunun neresinde... Sırf cevap yazmak için konuyla alakasız cevap veriyorsunuz şuan.
Ve olaya bakışınız tamamen ideolojik. İnce herkesin cb si olacakmışda Erdoğan sadece akp lilerin cb si olacakmışda... Konumuz o alanda 5 milyon kişi varmıydı yokmuydu sadece bu.
Kaldıki madem Erdoğan sadece akpnin başkanı olacak o zaman İncede benim başkanım olmayacak, bu kadar basit. Gerçi İnce sen dahil hiçkimsenin cb si olmayacak, zaten hiç cb olmayacakki, çünkü seçilmeyecek yarın görüşürüz :)

Bu yasakla aynı şey değil ama.
Bugün Başakşehir belediyesine akp li tanıdığınız olmadan gitseniz staj ayarlayamazsınız :) bu kayırma mevzularına çok girmeyelim, elinde güç olan kim varsa kullanıyor.

Anlatmak istediğim başörtüsü her alanda serbest deniyor ya serbest filan değil.

Başakşehir belediyesinde peyzaj yoktu zaten,başka bir şey için başvuru sırasında olayı anlattım onlarda bize neyi nereye nasıl şikayet edelim anlattılar ama kız uğraşmadı.

Her yerde torpil kayırma olduğu gibi eminim burda da vardır çok işim düşmediği için bilemeyeceğim. Başkanı da eşim tanıyor sanırım

Siz İnce için yok çocuğu indirmiş etmiş dediniz Erdoğan'ın bir lafı varmış ananı da al git falan onu hep diyormuşuz dediniz, chp mitingi dediniz bunlara cevap verildi.

Sizin İnce'yi cb olarak kabul etmiyor olmanız onun seçildiğinde halkın c.b olmayacağı anlamına gelmiyor. Sonuçta şu an başta olan kişi bunca senedir gerek ayrımcılığı gerek hakaretleri gerek benim yüzde ellim sözleri ve gerekse bizim paramızla yaptığı sarayları israfları ve yaptığı köprüden bile parası olan geçer demesiyle halkın cb olamadığını zaten göstermiştir!

henüz denenmeyen biri için öyle olamaz demek tamamem önyargıdır Erdoğan olsun hep olsun başkası hep kim gelse ne söylese size göre anlamsız burada anlatılanlara kör sağır dilsizsiniz alıştık!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…