Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sokaklarda uzunlamasına yatsaydık hesabınız doğru olurdu. Ama bilmem cok katli binalarda üst üste yaşadığımız için çok da makul değil 35 milyon..
Chp mitingi değildi efendim.. saygılar

Çok basit bir hesap yaptım sana. 5 milyon kişi olması için metrekareye 50 kişi düşüyor. ELLİ kişi, E-L-L-İ kişi, METREKAREYE!
sen halen neden inanmıyorsun diyorsun. Benim buna inanmam fizik kurallarını inkar etmem anlamına gelir.
Aman beya hadi senimi kıracam yemişim fizik kurallarını :) senin paşa gönlünün hatrına inandım, tamam 5 milyon kişi :)
Bak sana inandım ona göre!!! Umarım yarın seçimden sonra hayal kırıklığına uğramam hahahh

Tabi canim incenin vatan haini pkk yandasi selahattin demirtasin ozgurlugune kavusmasiNI ISTEMESI ve selahattin demirtasin pkk yandaşi degildir demesi konusma yaparken incenin yanina gelen cocugu kursuden kovmasi erdoganin konusma yaparken yanina gelen cocugu basindan opup sevip oksamasii evet ince daha bir cocuga sevgi goztermezken milletimizin cumhurbaskaniymiss ve incenin cumhurbaskani yarfimcisi olarak teror orgutu basi demirtasi yarfimci yapmasi demirtasin ocalanin heykelini diktirmesi onun gbilerin heykeli degil ataturkün heykeli dikilir ve dikilidirde görün bilin iste belli hepimizin cumhurbaskani..R.T.E

Kiz gunahin boynuma gel sen su oy isini bidaaa dusun
Canım benim insan geçmişten nemalanip bugün en iyi gördüğüne vermeli oyunu. Ben de inancıma saygi duyan ,size göre yalanda olsa bangır bangır Allah diyen kuran diyene veririm oyumu. Tabiii alırsın günahımı nasılsa doğumdan sonra inşallah yeni dogmus gibi olacan sende günahsız saf ve temiz..sağlıkla kal

bu kaç kişi yarışı nereden çıktı yahu?

ben gördüm 10 milyon.
sen gördün 1 milyon.
melih başgan görmüş 500 bin.

herkesin algısı kendine..

Cok duyarli hanimefendi hesap yapti 5milyon olamazmis sirf uzulmeyelim hayal kirikligi olmasinmis hep bizi dusundugunden caniim

Basortu yasagi 98 deki post_modern darbe ile geldi. öncesinde yoktu zaten

Öncesinde vardı bu yasak. Kamuda başörtüsü yoktu darbe sürecinde başladı 90larda alevlendi. 2000lerde sonlandı ama ne hikmetse hala etkisi sürüyor. Ölen insanlar bu kadar konuşulmuyor!

Sokaklarda uzunlamasına yatsaydık hesabınız doğru olurdu. Ama bilmem cok katli binalarda üst üste yaşadığımız için çok da makul değil 35 milyon..
Chp mitingi değildi efendim.. saygılar
Saygılar bizden efendim.
Ama okudum ve anlamadım. Benim söylediklerimle uzunlamasına yatmak ve binalarda üst üste yaşamanın ne ilgisi var bilmiyorum.
Herneyse, zaten yarın herşey ortaya çıkar diyelim.
Kim kazanırsa kazansın Allah ülkemiz için hayırlısını versin.

Miting alanı kac metre kare biliyor musunuz ?

Allah diyen kuran diyene mi devlet dinle mi yonetiliyo

Türban mağduriyeti de hala seçim vaadi ya da karalama kampanyası olarak kullaniliyor. Üzerinden geçmiş 20 sene.
İnsanlar hala bununla korkutuluyar hala kara propagandasi yapılıyor.

Öncesinde vardı bu yasak. Kamuda başörtüsü yoktu darbe sürecinde başladı 90larda alevlendi. 2000lerde sonlandı ama ne hikmetse hala etkisi sürüyor. Ölen insanlar bu kadar konuşulmuyor!

2009 da üniversiteye başörtülü girilmiyordu. yasağın kalktığı tarih nedir bilmiyorum ama 2009 da öğrenciydim ve kapının önünde başörtülüler başörtüsünü çıkarırdı.
Sınıfımızda Peruk kullanmayı tercih eden arkadaşlarım da vardı.

2013 te de kamusal alana başörtüsü serbestliği getirildi.
Henüz 5 sene.
Aynı tarihlerde CHP, Danıştaya oraya buraya iptali için başvurularda bulundu.
Meclis’te siz nasıl kamusal alana böyle bir serbestlik getirirsiniz diye ayaklandılar.
Henüz 5 sene oldu. İnsanların travmalarını atlatamamalarını ben normal buluyorum.
Bir başkası için uzun zaman olabilir.
Ben 5 yılı çok da uzak bir zaman olarak görmüyorum.
5 senede o vekillerin saygı anlayışı ne kadar değişti kestiremiyorum.

Tek bildiğim siyasete bol malzeme olduğu.
Olmamalı. Bu meseleyi bu kadar dillendirmenin kadın üzerine daha çok dikkat çektiğini ve kadının mahremiyetine saygısızlık olduğunu düşünüyorum.
Ama üzerinden yıllaaaarrrrr geçen bir durum söz konusu değil.

1998 sene lerin de idi unv mağduriyeti ve zaten bunun üzerine akp seçildi hemen sonrasinda. kamusal alan zamanıni hatırlamıyorum ama unv de 2009 değildi.
Ben 15 yıldır da her kurumda türbanli çalışan görüyorum. 11 yıllık komşum igdas ta türbanı ile muhendis.. bir tarih hatası var sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…