Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Iyi de maltepe alani 1milyon metrekareymis metrekareye 5 kisi olmuyor mu
Eğerki orada 5 milyon insan olduğuna ciddi ciddi inanmak istiyorsanız buyrun inanın efendim.
Ayrıca o bir milyon metrekare olsa olsa bütün sahil şeridi içindir. Biraz mantık lütfen. 1 milyon metrekare nasıl bir alan haberiniz var mı... Ben miting için ayrılan alandan hesap ederek konuştum, artı iki katıda dışarıda kalanlar için pay verdim daha ne yapayım???
Çok sevdiğim muhalif görüşte insanlar var ve onların bu derece umutları ile oynanması benim zoruma gidiyor, ister inanın ister inanmayın...
5 milyon nedir ya yuhhh... İstanbulun toplam nüfusunun üçte biri yapar, ne yani İstanbulun üçte biri ordamıydı bugün..
En basitinden şunu düşünün. Bir il mitingden 5 milyon oy alabiliyor isen 81 ilde genel oyun en az 35-40 milyon oy yapar. Toplam seçmen sayısı zaten 55 milyon kadar. Olabilirim mi bu sizce? Basit matematik yani başka hiçbir şey değil...

Bazı şeyler (dönemine göre) ya dışlandı ya çok tutuldu.
Sene 1993-1994 dönemi başörtüsü yasak ama bir alevi köyünde bir kadın öğretmene dilediğiniz gibi gelebilirsiniz denildi ve o öğretmen yıllarca o köyde başörtülü ders anlattı. Bizler o zaman neden başı kapalı demedik ailemize sormadık çünkü bizlere ailemiz insana saygıyı sevgiyi öğretti. Sadece zararlı insanlardan korkmamız gerektiği be uzak durmamız gerektiğini öğretti.
Ne zaman şehirde yaşadık topluma girdik, sen nerelisin, necisin sorularıyla muhatap olduk?

Gümdeme siyasiler ne atarsa halk onu konuşur onu uygular. Bu laiklik ve Atatürkçülük içinde geçerli. Geçmişte olanları göz önüne alıp şuan ki durumumuzu sorgulayamıyoruz maaleaef.

Seni kirmayalim 4 milyon olsun :)

35 40 milyon oy... neden olmasin?

Azarladıgı kişi polis değildi.
Polisi durduran resepsiyon görevlisini azarlıyordu eğer ses kaydından bahsediyorsanız.

Bir çok kişiden polisi azarladı şafını duydum, konuşmayı anlamayanların o konuşmayı dinlerken ne düşündüğünü merak ettim. Birisi demiş polise küfrediyor tamam demişler polise küfrediyor. !!!
Orada en az 100 arkadaşım vardı fazlası var eksiği yok diyorlar

Bence de

Aynen polisi azarlıyor diye sunuldu bircok yerde.
Halbuki dinlenilse Muharrem İnce sen nasıl durdurursun gecirmezsin polisi diyor.

Soruya soruyla karşılık veriyorum bildin mi ne oldu ya dün emojilerle eğleniyordun bugün bi değiştin mitinglerden sonra mı böyle oldu :
yok disaridaydim yeni geldim.emojimi ictedi cenin canın ayrıca bezdum senden da mitingler mi ?napalım ak parti kazanmasa inceye derim cumhurbaskanim diye sonucta yapacak bisey yok.yoksa sadece sizin mi olacak

Pardon da siz Tayyip'in yenikapı mitingine 1 milyon kişi diyorsunuz. Bunun kıyaslamasını gidin yapın kaç kişi Maltepe mitinginde gözüküyor. Hadi canım şimdi git o güzel matematiğini kullan kıyaslama yap gel.

Aynen polisi azarlıyor diye sunuldu bircok yerde.
Halbuki dinlenilse Muharrem İnce sen nasıl durdurursun gecirmezsin polisi diyor.
Aynen. Ama zaten Kimsenin dinlemesine, okumasına, araştırmasına gerek yok. Bir kişi diyor diğerleri inanıyor zaten.

Acaba videoyu dinlediniz mi? Orada adam İnce'nin ailesine annesine küfürlü mesaj yolluyor. O da ''tamam canım sorun değil'' demesini mi bekliyorsunuz. Hadi canım a haber trt dinlemeye devam.
Hangi kayit bu?? Dinletin.

Hayaller hayaller...
Efendim o hayır diyenler içinde akp ve mhp hariç neredeyse bütün partiler vardı, fakat bu sadece chp mitingi. Bu bir.
İkincisi, uçuk olacak ama hadi parti ayrımı yapmaksızın 7,5 milyon potansiyel olabilir fakat bu o alanda 5 milyon insan olduğunu göstermez, hatta yanına bile yaklaşmaz.
Bakın ben burada kötü bir şey söylemiyorum. Sadece boş yere insanları umutlandırmayın diyorum. Zira cidden inanıyorlar, açın Twitterda ekşisözlükte herkes inanmış durumda ortalık yıkılıyor. Ama sonu hüsran olursa hepsi yıkılacak yazık yani...
Ha seçimi kazanabilirsiniz belki buna lafım yok. Şurada kalmış bir gün. Dananın kuyruğu kopacak. Ve söz veriyorum kazanmanız durumunda ben buradan tebrik edeceğim sizi. Fakat lütfen orada 5 milyon kişi var demeyin zira bu iki kere iki doksan altı eder diye iddia etmek gibi bir şey...

peki koalisyonda bir niyet ve amaç olmayacak mı reisiniz için?
o zaman ki niyet ve amacı hoşgörüp şu anda reisinizden vaz mı geçeceksiniz?
mesela o davul zurnayla yurda alınan pkk lılardan birinin kaç kişiyi şehit ettiğinden haberiniz var mı?
niyet ve amaç dediğiniz o zamanda çıkar idi bu zamanda olursa çıkar için olacak. siz her ne kadar kabul etmek istemesenizde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…