Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Gecer gecmeli de cok fazla destekleyeni var cevremde gordugumle konusuyorumda mhp li olan cogu tanidigim da inceye oy verecegini soyledi
Mhp secmeni icerisinde Inceye verecek kisilerle ben de karsilastim hatta elbette isim vermeyecegim ama parti il baskanliklarinda olup inceye oy verecek bir kisiyle bizzat dun bir aradaydim

Birisi yazmış enflasyon oranından fazla memura zam yapmış. Allahtan da korkmuyorlar yemin ediyorum o mesaja çok sinirlendim. Haram zıkkım olsun hakkım. Şirket mantığıyla çalıştırıp enflasyondan ve gıdaya gelen zamlardan daha düşük zam yap onuda eylül ekim gibi 4-5 ay gelirin fazla diye kes! Haram zıkkım olsun kime yedirdiyse hangi çıkar guruplarına verdiyse hepsinden çıksın, boğazlarında kalsın inşallah... bana bunu söylettiniz ya helal.

Bilip bilmeden konuşmak böyle olsa gerek.
Allah ım sen büyüksün bu kadar hakkı yenilenlerin ahı yerine gelsin yarabbim.

Akpli arkadaslarimiz Ince gelecek diye uzulmeyiniz refah mutluluk gelecek ayrisma bitecek... niye mutsuzsunuz kavga ve ayrisma sizi mutlu mu ediyor... bir yanda ben sirf akp lilerin cb siyim diyen biri bir tarafta 80 milyonun cb siyim diyen biri...
Adam daha cb olmadan polis azarliyor. Gelirse biz tesetturlulere neler yapar. Malum 18 de bu hükümet herkese turban taktirir diye korkusu vardi.

Adam daha cb olmadan polis azarliyor. Gelirse biz tesetturlulere neler yapar. Malum 18 de bu hükümet herkese turban taktirir diye korkusu vardi.
Bakin bu insanin kizkardesi de anneside bas ortuludur bu yazdiginiz tamamen provakatif bir yalan hic kusura bakmayiniz.... madem turban konusuna girdik ben mimarim ve benim bir arkadasim akpli bir belediyeden turban takmadigi icin agir baskilar gorerek isinden atildi... bu hak mi adalet mi? Basa gelmemis bir kisiye iftira atiyorsunuz olmayan bir seyi yaziyorsunuz ama ben size olani anlattim tercih sizin

Akpli arkadaslarimiz Ince gelecek diye uzulmeyiniz refah mutluluk gelecek ayrisma bitecek... niye mutsuzsunuz kavga ve ayrisma sizi mutlu mu ediyor... bir yanda ben sirf akp lilerin cb siyim diyen biri bir tarafta 80 milyonun cb siyim diyen biri...
Biz 16 senedir gordugumuzle konusup olumsuzluklari hakli olarak soyleyebiliyoruz ama maasallah sanki 16 senedir ince bastaymis gibi bizden daha cok elestiri yapiyorlar nasil onyargiysa artik

Sormak istediğim bir soru var. AKP'ye oy verme nedeniniz sırf başörtü yüzünden mi? Yandaş medyayı dinleyip durmadan CHP gelince başörtü yasaklayacak demelerinden mi korkuyorsunuz? Peki eğitim ve ekonomi hakkında devletin suçlu olduğunu düşünmüyor musunuz? O kadar çocuk kadın ve hayvan istismarı olurken devletin suç işleyenlere ceza indirimi yapmasına sesiniz çıkmazken şuan sadece sorununuz başörtü yasağı mı? Bunu yanlış anlamayın sadece soru soruyorum.

Hal yiyenle
Ak parti karsitlarininda dalga gectigi resim. Bize olinca yooooğ artik, sizde iste demokrasi oyle mi?Eki Görüntüle 2160499
Ben şahsen fotoğrafı görünce gerçekliğinden şüphe ettim. Ancak mitingleri canlı izledim. Hatta bazı kanallar Cbaşkanı ile İnce nin mitingini yan yana verdiler. Sanırım izleyenlerin aradaki farkı görmesini istediler. Sayıya takılmayalım nitekim akp seçmeni ile muhalif kanat arasında fark var ve muhalifler fazla. Ama muhalifler kendi arasında da muhalifler( demokrasi gereği normal bir şey) ancak barajı geçemeyenler nedeniyle ve oy kullanılmayan sayılar dağılım gösterince malum bu zamana kadar gelen seçimlerde akp galip geldi. Ancak bu seçimde muhalifler bir arada durmayı tercih ederse o zaman çoğunluğu akp karşısında kim kalacaksa o alır. Bu hesap işidir o yüzden seçimde tercih ettiğimiz lider ya da parti seçilmezse elbet üzülürüz ancak hüsrana uğrayıp başkları gibi asıp- kesme muhabbetine girip silahımızı alıp sokağa çıkarız demeyiz. Bu kitle KİNdar bir kitle değil BARIŞCIL bir kitle o yüzden endişe etmeyin bizim adımıza

O ses kaydını bir kez daha dinle derim:) ses kaydının gerçek olduğu gerçeğiyle dinle ama sadece küfürlere odaklanma kime hitap ettiğine ve kimi savunduğuna ??

Ses kaydının gerçek olup olmadığını bilmiyorum her ikisi de olabilir ama bazı ses kayıtlarında kimlere küfür edilip ses çıkartılmadı bunun bu kadar lanse edilmesi şaşırttı sanki bir bahane aranıyormuş gibi!!!

Not; Eğer gerçekse bu kaset Bir millet vekili olarak üslubuna dikkat etmeliydi hata yapmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…