Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Birde 60tl kullandığım elektriğe 120tl fatura ödüyorum aradakiafarkı ne yaptıklarını da yazarmisiniz

5 milyon bence de über abartılı bir rakam.
Neyse onu gec 500 kişi demesine ne diyorsun
Beş yüz kişi demeside bir o kadar abartı diyorum sevgili 2kediannesi.
Ama diğerinde yapılan bir ayıpda var. Siz biz görüyoruz orada milyon milyar insan olmadığını. Fakat açın bakın Twitter ekşisözlük vs insanlar ciddi ciddi buna inanmış durumda, yazıktır günahtır ya. Sonra bildiğin yıkılıyorlar.
Bu arada bir önceki yorumumda atma falan derken o linkteki gazete ve bu beş milyon kişi var diye sallayan diğer tiplere diyordum, rica ederim üstüne alma. Saygılar...

Ak parti karsitlarininda dalga gectigi resim. Bize olinca yooooğ artik, sizde iste demokrasi oyle mi?

Türkiye sınırından fazLa alana düşecek ağaçlrı diktik deyince birisi, ona inanılıyor ama? Arada ki fark nedir acep

Gecer gecmeli de cok fazla destekleyeni var cevremde gordugumle konusuyorumda mhp li olan cogu tanidigim da inceye oy verecegini soyledi
Ona bakarsan benm cevrem de ak ayrica mhp ve saadettende verecek var. Ama iste bizim cevre :))

Face de mitinge giden lise arkadaşıma sorayım dedim

16:34
Selam mitingde kaç kişi vardı

500 kişi demiş RTE de inananlar var

Kendilerini kaldırırlar ancak hala maltepe kilit 5 mio dan az değil

5 milyon kişi rahat vardı. Eğer bakarsanız dışarda kalanlar var ve oraya ulaşamayanlar var. Neden ulaşamadılar? Otobüs seferlerini durdurdular metroyu durdurdular gemileri durdurdular. Bu şimdi gerçekten özgür bir ülke mi? Buna gerçekten inanıyor musunuz? Bu kadar olay oluyor sesiniz çıkmıyor SESİMİZ çıkmıyor 16 yıldır başımızı eziyorlar. 1 aydır tvde durmadan beyin yıkıyorlar ve bunu hala görmeyen kişiler var.
aşık veysel ' in
ahmed arif ' in
cemal süreya 'nın
can yücel 'in
hasan ali yücel 'in
i. hakkı tonguç 'un
türkan saylan 'ın
vatanperver komutanların
vecihi hürkuş 'un
deniz gezmiş 'in
yusuf arslan 'ın
mahir çayan 'ın
hüseyin inan 'ın
5 günlük askerken darbeci diye ömür boyu hapse mahkum edilen mazlumun ahı var.
vatandaş 65 yaşında emekli olurken, siz 2 yılda emekli olduğunuz ve hiçbiriniz itiraz etmediğiniz için , tüm türkiye'nin ahı var
ve izmir'in dağlarında MUSTAFA KEMALLER'in ahı var .

Hadi ben neyse de siz haberi okumadınız mı ?
"Yenikapı mitinginin yalan fotosuymuş "

Ayrıca bunu bana atan arkadaşımada teessüf ediyorum
Kekledi beni

İnanmayin demiştik :)))

Size guluyorum yalan diyor sizin medya, mantık dışı diyor ama sizden olunca mantik aliyor. Ayrica 15 mitingi bu ve sanirim sant dunyasindan bircok isim hatta kk bile vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…