Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
İyi parti akpye oy vermez... Ben hiç sanmıyorum ... Zaten partinin kuruluş amacı belli :)
Öyle bende öyle düşünüyorum ama sonuçta Erdoğan İnce seçmeninden oy alamaz ama sağcı her kesimden oy alma potansiyelini görüyor ve ona göre oynuyor. Şahsen bende Akşner ve Erdoğan kalırsa oyumu kime vereceğim konusunda şaşkınım çünkü Akşener Çiller zamanının siyasetçisi benim için cok uzak bir siysetçi. Sırf Tamam için Akşener' oy verirmiyim hala kendimle savaşıyorum.

Ama ciddi bir mesele konuşuluyor takdir edersin ki.. Karşındaki insanlar sana sorular soruyor, buna ne diyorsun diyor falan sen de cevap olarak bunu atmışsın gibi algılandı... Yoksa bu sahne gerçekten komik ama yeri burası değil bana göre:) neyse...senin dediğin olsun:)

Akşener kalırsa oyum kesinlikle Akşenere... Çillet zamanında siyasetçilik yapmış olması şanssızlığındandır:) çiller kasayı doldurmuş... Akşener ne yapmış:) bak çillere meydanlarda milli şuur adı altında şuursuz bir şekilde konuşuyordu... Neden? Oğlu 400 milyar dolarlık enerji yatırımı yapacakmış.. Damat berat albayrak enerji bakanı... Neden yanaştı sence:) sen kafanı karıştırma.. İncr ve akşener bu ülkenin şansıdır... İkisi de benim favorim:)

Doymuyor anacığım doymuyor ... Bu ülke bu adamı doyuramadı... Mimar Sinanın o güzelim dokusunu bozmaya utanmaz o...

İyi parti akpye oy vermez... Ben hiç sanmıyorum ... Zaten partinin kuruluş amacı belli :)
1.tur için bence de vermez de,çevremde 1.tur İYİpartiye vereceğini,2.tur için mecburiyetten Erdoğan'a oy vereceğini söyleyen de var.Çevremde gözlemlediğim genelde genç nesil İYİ partiyi destekliyor.Yanılıyor olabilirim tabii.

Şimdi bu dogrudur yanlıştır bilemiyorum mutlaka iyi yaptıgı dogru yaptıgı seyler de olmustur ama;
20 sene öncesini anlatmasının amacı ne?

E tamam yapmışsın da bu seni daha kaç sene götürecek?
Kuyrukları bitirdiğine göre 50 sene ona borcluyuz onu secmeliyiz mi dememiz gerekiyor yani?

Ne zaman bitecek borcumuz daha kaç yılımızı ipotek altına aldı kuyrukları bitirdiği, yol ve köprü yaptıgı için?

Ama zaten partinin kuruluş amacı bu düzeni bozmak... Bem hiç sanmıyorum... Yanılıyor da olabilirim ..

Söylediklerinin çoğuna katılıyorum karşı taraf o kadar pervasız ki inan aynı fikirdeyim. Ama ben 90 lı yılların siyasetçilerinin hangi parti olduğunun bir önemi yok hepsine karşı tavrım bu. Değişim gerekli temiz genç insanlar siyaset yapmalı. 90 lı yıllarda faili mechul cinayetler madımak gibi kara lekelerin olduğu dönem o dönemin tüm siyasetçilerine öyle bakıyorum maalesef. Çiller'in milli şuuru aile şuuru olduğu ortaya çıktı zaten lanet kadın.Akbaba gibiler zaten.

Yorum yapmadan koydum fotoyu hatta altada linkini paylaştım

Ama şüphesiz şu çok açık ve net ;Kendi seçmeninin aklıyla dalga geçiyor

Akbaba aynennnn.... O dönemin siyasetçileri ekranlarda kolay kolay eleştirilebiliyordu... Levent Kırca, işte plastip gibi... Ben hep demirel,ecevit gibi isimleri hatırlıyorum.... İnönü keza... Ama Tansu Çillerin eşinin tiplemesini levent kırca yapmıştı.... Akşener ile ilgili hiçbir eleştiri duymadım, göröedim... Haramzadeler hep aynı kafayla yönettiler ülkeyi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…