Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Defalarca yazıldı profilimle alakalı bu kadar saçmalık olmaz akp ve seçmenleri için bu önyargıda bulunamazsınız
Atatürk’ü çok seviyorum ona minnettarım çocuklarımı Atatürk sevgisi ile büyütüyorum
Bu konuda konuşmak dahi isteniyorum
İki ayyaş sözüne isim koyarak
Muharrem inceyle alakali video cok basarili birkez daha tamam dedim adami vuracaklari tek sey gece klubu eglencesi ve siirleri olmus helal olsun:)

Kendisi de söyledi hayatımı didik didik ettiler ama bişey bulamadılar diye...evet bulamayınca kurgular başladı ama bunkez tutmuyor olmuyor bu kadar sahtekarlık ückağıtçılıl Allah izin vermeyecek ...ne yapsalar olmadı...

Son numara ittifak içine nifak sokmak basladilar bile ama yine olmayacak....

Ahh sinope ahh.Boylesine birşey tezgahlansa,bu kadar amatörce ortaya çıkar mı? Yapma sen bari yapma birde ncarenot yapmasın .Surada egriye egri, doğruya doğru yazan bi ikiniz varsınız

Kuzucum bu gerçek... Kim yapabilir sence bunu? Yani canlı yayında yandaş bir kanalın rejisine girip bunu kim yapabilir? Yandaş bir kanal bu... Halk tvde olsa yine aynı düşünür müsün?

Çocum yaş 27 çık 16 kaldı 11. Senin akpden önce ne geçmişin var da neyi hatırlıyorsun????

Yaşamadığın, görmediğin şeylerle ilgili duyduğun yalan yanlış şeylerle konuşma.

Millet hem maaşından vergi ödüyor, sgk primi ödüyor yetmiyor 15TL lik antibiyotik için

40Tl para ödüyor (daha dün bir arkadaş yazdı buraya)

Yardımcım hastahaneden 2 ay sonrasına randevu alabilmiş o da 15 gün uğraştı.

Sgk da yanlış tedavi mi??? Dünyadan haberin yok.Millet çıkmış aya mr la ilgiliyim bu ara

özel hastahanelerde 1mm altına düşmüş aralık, sgk da 5-6 mm .Bu ne demek hiç fikrin var mı???

Özel hastaneler robotik cerahiye geçmiş, devlet hastahanesindeki garibim doktor ekmek bıçağı(ironi)

ile hastayı sakatlamadan beyin ameliyatı yapmaya çalışıyor.Aldığınız hizmetin kalitesinden

haberiniz yok.Bizim bekçinin kızını safrakesesi ameliyatı yaptılar, ağrıları geçmedi.

6 ay sonra safrakesesinin yerinde durduğu tespit edildi.Tekrar amekiyata aldılar bu sefer

karaciğeri deldiler.Kız ölümden döndü o da sitedeki doktor komşular ilgilendi sonrasında

onlar olmasa belki gitmişti.

Milletin cebinde para kalmadı.Yarı aç yarı tok.Hala namert diyorsun.Kim namert???

Canımcım şu seçim bitsinde artık hayırlısı ile kapansın bu topik:)
Herkes üsluplara dikkat ederek yazsa belki bu kadar gerilmeyecek ortam, Pazar gecesi kendime nöbet yazdım, seçim 2. tura kalırsa ki kalacak görünüyor, 8 Temmuz'a da şimdiden nöbet yazayım

Bisey dicem ben #DEVAM Kocam♡ ve gözlerim #tamam diyorhe bu arada kocamda devamcı sadece kk'ya tamam diyor ona göre hee. herkese iyi geceler.Sinope ben inanmıyorum canım. Bilemiyorum ama bir mantığı yok.

0.35'ten itibaren söylediği laf: "İki tane ayyaşın yaptığı yasa sizin için muteber oluyor da inancın emrettiği bir vaka sizin için neden reddedilmesi gerekiyor?" diye. TC'nin siyasi tarihi boyunca sadece iki kişi ne zaman bir yasa yaptı? Hayır gerçekten merak ediyorum, siz biliyorsanız bana söyleyin. Kast edilenler Atatürk ve İnönü değilse kimler?

Herkes üsluplara dikkat ederek yazsa belki bu kadar gerilmeyecek ortam, Pazar gecesi kendime nöbet yazdım, seçim 2. tura kalırsa ki kalacak görünüyor, 8 Temmuz'a da şimdiden nöbet yazayım
8 temmuza yazma 24 ünde devamla bitsin bu iş inşallah ablacım

Olaylar olaylar, vallahi bitmez.
Şu doktor olmayıp da beyin ameliyatı yapan adama diploma, uzmanlık vs soramayan vahim bir Türkiye olduğu için iktidardakinin de yine diplomasız olup nasıl bizleri yönettiğini sorgulamayan insanlar var açıklasınlar işte bunları,
Vallahaaaaaaa daha yazmam bile.
Nasılsa bu sefer oylardan umutluyum
Sandık konuşur yerimize....

Peki....iyi geceler... Ama rejiye kim girebilir bunu düşün:)

tekrar aynı şeyleri yazmanın bi manası olmayacak fikrimi beyan etmiştim zaten

Doğru, videosunu gördügünüzde bile değişmez çünkü Erdoğan ne eylerse güzel eyler. Kimler inançli oldugu, kimler münafik olduğunu bile biliyor.

Bu arada bonus. Emine Erdoğanin 90 yillik enkazi kaldirdik demesi bil bakalim ne demeye çalişiyor? Tabi bunada kilif bulursun. Akp tüm TC bayramlari ortadan kaldirarak eminim Atatürkü çok seviyor. Haklisin.

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/habe...ogan_90_yillik_Cumhuriyet_e__enkaz__dedi.html

Bir şey daha sormam lazım peki rte niye erken seçim yapıyor ? Bunu çok merak ettim

O erken seçim aklını kim verdiyse o şu an ölü taklidi yapıyordur.

Hiç hesapladıkları gibi olmadı.İyi partiyi sokmayacaklardı seçime, Meral Akşener imza toplayıp

aday olsa da mecliste vekili olmayınca ne fayda? Muharrem ince zaten liderle rakip olmuş diye

hiç akıllarında yoktu.Tam şapa oturdular.

O erken seçim kararı yzünden çoooooook pişman çooooook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…