Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bakınız biz soğan patates demedik. Böyle birşey olabilir mi ya. Allahın izni ile demeyeceğiz. Tutturmuşlar bir patates soğan ama biz bu oyunu da bozacağız. Bay muharrem şunu çok açık ve net söyleyryim Patates patatestir. Soğanı ise en iyi biz biliriz eyyy patates sen kimsin... soruyorum size bunların zamanında soğan mı vardı.

Son düzenleme:
Pardon yasa için Meclis’te oy çoğunluğu olarak karar verilmiyormu bu iki kişinin vereceği bir karar mı
Yav ne alaka meclisteki oy birliği ile 2 ayyaşın yaptığı yasa lafı?! Size mantıklı geliyor mu bu dediğiniz?
3 maymunu oynamaya devam edin. Yargılanacağınız zamanlar yakın.

Mesela siz patates soganin fiyatindan rahatsiz degilmisiniz dolar euro altin faiz aldi basini gidiyor demiyormusunuz benim halim ne olacak kocaniz yada siz koc sabanci falanmisiniz yahu :)

Arkadaşım Koç da karşı bunlara.Burada ya da dışarıda muhalif olan insanların yüksek çoğunluğunun

gelir seviyesi ülke ortalamasının üzerinde.Mücadele vatan mücadelesi.Bizim derdimiz çocuklarımızın

geleceği.Onları yurtdışına yollama mecburiyetinde kalmamak.Kendi vatanlarında refah ve

huzur içinde yaşayabilmeleri.

Bulursan kim olduklarını bana da haber ver neymiş dertleri bizimle soralım
Dis mihraklari bulsak tesekkur eder 16 senedir bizi ugrastirmiyorsunuz diye ama onlara gore tam tersi tabi dis mihraklar bizim kiraathanelerde kek yiyecek olmamizi cayir cimen yuvarlanip gidicek olmamizi kiskaniyor

Yav ne alaka meclisteki oy birliği ile 2 ayyaşın yaptığı yasa lafı?! Size mantıklı geliyor mu bu dediğiniz?
3 maymunu oynamaya devam edin. Yargılanacağınız zamanlar yakın.
2 ayyaştan kasıt sizce iki kişiyi kastetmek mi oluyor bu cumhurbaşkanının ve Başbakan’ın tek başına alabileceği bir karar mı sizce

Tabi o yüzden çırpiniyordunuz sanirim#DEVAM

Bu algıyı yapanlar münafık yani. Olamaz mı olursa münafık mı olur.
Hala anlamadınız
Münafık kelimesinin manasını yazdınız zaten
Benzetme yapmıştır oyum cumhurbaşkanına yani taraf gibi görünüp parlemento da ak partiye oy vermeyelim diyerek göründüğünün dışında ki insanlar için söylenmiş

2 ayyaştan kasıt sizce iki kişiyi kastetmek mi oluyor bu cumhurbaşkanının ve Başbakan’ın tek başına alabileceği bir karar mı sizce

İyi de bu bir yasa ile bundan sonra Atatürke ve İsmet İnönü ye iki ayyaş denecek gibi bir şey değil ki.. Ben yasa çıkardıklarını düşündüğünüzü sandım yazdıklarınızdan... Doğru mu anladım?

Evet en büyük Atatürkçüyüm ve gurur duyuyorum
Algı yaparak bir yere varamayacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…