24 haftalıkken ölü doğum ve kürtaj sonrası reglde düzensizlik

Pasiphea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
121
161
30
Merhaba kızlar benim kafam çok karıştı yardım bekliyorum. 23 haftalık gebe iken amniyon sıvısı bitmesi tanısı aldım bebeğim 1 hafta dayandı karnımda sonra kalbi durdu. 1 Eylülde 13 saat sancı sonucunda ölü doğum yaptım. Sonrasında kürtaj oldum üç kez doktor kontrolüne gittim rahim temiz rahim duvarı kalınlığı normal. Ancak mens dönemlerim sıklaştı. İlk reglimi 1 Ekimde sonra 20 Ekimde bir de 8 kasımda adet gördüm. Daha önce böyle bir durum yaşayıp sonra adet düzensizliği yaşayanlar oldu mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba ben de aynı şeyden korkuyorum benim de adetim sıklaştı yaşayan olmamış sanırım. İlk reglimi 15 ekimde sonrasını 29 ekimde yaşadım suan 15 gün sonra olması gerek ama biraz lekenme geliyor insallah olmam düzene girer. Benim de her şey normal rahim vs ama insan tedirgin oluyor. Başınız sagolsun buarada çok zor bir durum ancak yaşan bilir, ben de ilk kaybımda çok ağrı çekmiştim ilaçla düşürmeye çalışmışlardı o kadar ağrı çekip sonrasında kürtaj olmuştum. Ne diyim Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bitsin artık bu sınavımız da.

Sizin de başınız sağolsun kaç haftalıktı kaybınız? Ne zaman oldu? İlk bebek miydi sebep neydi ? Kusura bakmayın soruyorum ama yardımcı oluruz belki birbirimize diye adet döngüleriniz ne kadarda birdi normalde. Benim de çok yoğun kanamam oldu bu adetimde 3. Yani 3 gündür çok yoğun kanamam oluyor. Bugün biraz azaldı.

Sizin de başınız sağolsun kaç haftalıktı kaybınız? Ne zaman oldu? İlk bebek miydi sebep neydi ? Kusura bakmayın soruyorum ama yardımcı oluruz belki birbirimize diye adet döngüleriniz ne kadarda birdi normalde. Benim de çok yoğun kanamam oldu bu adetimde 3. Yani 3 gündür çok yoğun kanamam oluyor. Bugün biraz azaldı.
Teşekkür ederim, ilki 12 haftalıktı onda bir problem düzensizlik olmamıştı 28 gun döngüm ilk reglden sonra düzenli olmuştum trizomi sebebiyle kaybetmiştik, ikincisi de 8 haftalikken kalbi durdu maalesef ilk reglim kürtajdan 20 gun sonra oldu ikincisi ve 3. Oluyorum suan regl bittikten 1 hafta sonra oldu. Doktora sordum bir sıkıntı olmadığını normal olduğunu söyledi muhtemelen biraz bekleyip düzene girip girmediğine bakacak henüz çok erken sanırım.

Kızlar merhaba. Ben 9 haftalık bebeğimi düşürdüm. 10 ekimde vakumlu kürtaj oldum. İlk bebeğimdi. 20 kasımda adet olmam gerekirken olmadım. Kasık ağrılarım ara sıra oluyo bir de az az kanamam oluyor. Kertajdan sonra ilk adrt böyle mi oluyor? Yoksa bir sorun mu var?

Merhaba kürtajdan sonraki kanamalarınız kesildikten sonra mı başladı tekrar kanamanız eğer öyleyse muhtemelen adettir ilk regl herkese göre değişiyor sanırım az olan da var çok olan da normal olan da. Ama zamanında olduysa adet olması muhtemel.

X