24.Hafta Gebelikte Kahverengi Akıntı

meltem-345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
70
25
28
Merhaba 24.haftamda kahverengi lekelenmem oldu acile gittiğimde herhangi bir sorun çıkmadı çok şükür ama şu an devam eden bir lekelenmem var doktor progestana başladı böyle bir durum yaşayan var mı acaba 🙁

Merhaba canım ben 19. Haftamda beri kanama yasıyorum daha öncesinde 17 haftamda kahverengi akıntım oldu Dr plasenta previa olduğumu söyledi o günden beri yatıyorum wc ve hastaneye gitmek dısında ayağa kalmıyorum yormuyorum kendim. Şu an 23 haftama yeni girdim şükür kanamam geçti bu seferde nst de sancım cıktı erken doğum riskim var. Bence başka doktora git seninde bebeğin eşi aşagıdaysa ona göre dikkat edersin.

Merhaba canım ben 19. Haftamda beri kanama yasıyorum daha öncesinde 17 haftamda kahverengi akıntım oldu Dr plasenta previa olduğumu söyledi o günden beri yatıyorum wc ve hastaneye gitmek dısında ayağa kalmıyorum yormuyorum kendim. Şu an 23 haftama yeni girdim şükür kanamam geçti bu seferde nst de sancım cıktı erken doğum riskim var. Bence başka doktora git seninde bebeğin eşi aşagıdaysa ona göre dikkat edersin.
Hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah bebeğin eşi aşağıda değilmiş yerleşim olarak bebeğin arkasındaymış sertivikal uzunluğumda normal çıktı devam ederse başka doktora gideceğim Allah yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻

X