24 günlük bebeğim ve sorunlar :(((

kiraz_mevsimi

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2007
279
46
Bebegim 18. Gününe kadar güzelce emdi gaz sorunu vardı ama uyku sorunumuz falan yoktu huysuz da değildi geçen hafta süt ateşi oldum 2 gün emmedi sağdım iltihapli süt olduğu için ve ateşim olduğu icin vermedim o 2 gün aptamil Bebek sütünü kullandim biberonla öyle doyurdum.o günden beri emziriyorum sürekli ama sütüm yetmiyo gibi 20 şer 30 ar dk emiyo agliyo araniyo kaptigi herşeyi emiyo meme emerken cekistiriyo çünkü göğsüm önceki gibi dolu değil. Bende yine bebek sütünden veriyorum ama cok üzülüyorum çünkü ek hiçbişey vermek istemiyodum ama aç ve ağlıyor dayanamiyorum onu yiyince uyuyor alıştı çünkü ama memede doymadigi belli :KK43: humana still tea iciyorum bulgurlu süt çorbası iciyorum napsam bilmiyorum.geceleri uyuyamiyorum vicdan azabindan sütümle doymuyor başka şeyle doyuyo :KK43: napsam hiç böyle bi durumda olan varmi

Son düzenleme:
Bebegim 18. Gününe kadar güzelce emdi gaz sorunu vardı ama uyku sorunumuz falan yoktu huysuz da değildi geçen hafta süt ateşi oldum 2 gün emmedi sağdım iltihapli süt olduğu için ve ateşim olduğu icin vermedim o 2 gün aptamil Bebek sütünü kullandim biberonla öyle doyurdum.o günden beri emziriyorum sürekli ama sütüm yetmiyo gibi 20 şer 30 ar dk emiyo agliyo araniyo kaptigi herşeyi emiyo meme emerken cekistiriyo çünkü göğsüm önceki gibi dolu değil. Bende yine bebek sütünden veriyorum ama cok üzülüyorum çünkü ek hiçbişey vermek istemiyodum ama aç ve ağlıyor dayanamiyorum onu yiyince uyuyor alıştı çünkü ama memede doymadigi belli :KK43: humana still tea iciyorum bulgurlu süt çorbası iciyorum napsam bilmiyorum.geceleri uyuyamiyorum vicdan azabindan sütümle doymuyor başka şeyle doyuyo :KK43: napsam hiç böyle bi durumda olan varmi

sana tavsiyem sakın olaki devam sütü verme sürekli emzir devam sütü vermeye devam edersen bir süre sonra seni emmez olur. Eğerki vereceksende biberonun ucu çok az delik olsun zor çeksin ve tadı güzel olan mama kullanma aptamil gibi. Humana mama kullanabilirsin. Benimde öyle oldu bende senin gibi yaptım verdim aptamil mamayı ve sonra beni emmeyi reddetti.

Canim ya o bebis mamaya alisinca emmeyi azaltiyor. Mamada cekmeye gerek yok cuk cuk akiyor agzina ama emerken farkli doymak icin caba sarfediyor sutu indirmek icin cabalicak sonra emcek sut azalacak 1 saat sinra tekrar ayni islem. Kolayi oldugunu farkettigi zaman agliyor ve onu istiyor seni cekmeyi azaltiyor bu kezmeme tembellesiyir malesef. Tavsiye olarak memeyi her agladiginda ver bazen mamada doyar ama senden su ihtiyacini karsilar. Goguslerinide sag surekli tembellesmesin. Son olarak sutun damla dahi olsa benim sutum var de ve moralini bozma ogun atlama beslenmeni guzel yap sutun cogalir benim 40. Gun cogaldi cunku 40tan sonra evde kimse kalmadi :))) tabiri yanlis algilamazsan bi ornek vericem. Bi belgesel izledim dun haycanat bahcesinde bi yavru doguyorama annenin istahi yok yemeyi reddediyor az besleniyor. Ve anne yemezse sut olmaz ve yavru ac kalir diye sunuluyor sonuc olarak yavru annesini ememedi ve yavruyu bakicilar besledi. Bilmiyorum bizler icinde etkili olur diye dusunuyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X