239.121 YA FETTAH MÜMİNİN MÜMİNE ETTİĞİ DUA KABUL OLURMUŞ BANADA DUA EDER MİSİNİZ🥰

YagmurSendeanlarsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
2.055
3.363
Selamun aleyküm arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizlerden dua rica ediyorum işlediğim günahların affı için ben elimden geleni yapıyorum hani temiz bir kalpten edilen dua kabul olurmuş ya onun için siz değerli arkadaşlardan da dua istiyorum rabbim hepimizin günahlarını bağışlasın inşaallah ismim yağmur bu arada allah razı olsun şimdiden hepinizden

Ve aleykum selam ve rahmetullahh. Rabbim sizi bizi hepimizi affetsin 😢
Fettah mi okuyalim diyorsunuz başlığı tam anlayamadim

Ya Fettah esması maddi mânevi hayırlı kapılar acılması, basarılı olmak için okunur. Günahların affı için Estağfurullah El Azim veya Ya Gaffar esmasını okumanızı tavsiye ederim. Kısaca gunahların affı için bol istiğfar cekilmeli istigfar duaları okunmalı. Rabbim tum gunahlarınızı ummeti Muhammedin gunahlarını bagıslasın inşallah.

Ya Fettah esması maddi mânevi hayırlı kapılar acılması, basarılı olmak için okunur. Günahların affı için Estağfurullah El Azim veya Ya Gaffar esmasını okumanızı tavsiye ederim. Kısaca gunahların affı için bol istiğfar cekilmeli istigfar duaları okunmalı. Rabbim tum gunahlarınızı ummeti Muhammedin gunahlarını bagıslasın inşallah.
Evet o esmaları da okuyorum Rabbim günahlarımızı bağışlasın inşaallah

X