239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

ahh canım ben vallahi görmedim.
böyle durumlarda özel mesaj atalım arkadaşlar.cünkü mesela özel mesajlar mail bildirimi olarak geliyor ama normal etiketler bildirim olarak gelmiyor online değilsek.

Ben de görmedim canım, ben evdeyim olağanüstü bir durum olmazsa çoğunlukla erken okuyorum payıma düşenleri. Bana yetişmezse özelden yazabilirsin yardım etmeye çalışırım. Çünkü bazen burada okudum mesajları arasında gözden kaçabiliyor.

ahh canım ben vallahi görmedim.
böyle durumlarda özel mesaj atalım arkadaşlar.cünkü mesela özel mesajlar mail bildirimi olarak geliyor ama normal etiketler bildirim olarak gelmiyor online değilsek.

Sagolun kızlar konuya biri mesaj yazınca bildirim olarak geliyor bana bilmiyorum bende bekledim sonradan arkadasım halletti sagolsun

humanbeings okudum canım Allah kabul etsin Allah gönlündeki gibi bir evliliğin, saglıklı hayırlı evlatların olmasını hayırlısıyla nasip etsin
hersey_dua_ile

Human için okudum canım rabbim kabul etsin

Canım bak çalışanlar falan hariç dedim. O benim gözümden kaçmıştır. Alırdım yoksa. Yetişiyordu normalde 3. Gün okey ama artık 4. Güne sarkmaya başladı. Bi iki kişi önemli de değil.
Mesela bak ilk günler yeni kişiye geçmeden bile son dk birileri kalanı bitiriyodu. Herkes çok gevşetti. Yetiştiremeyecek olan 5-6 saat önceden söylesin hallederiz merak etme. Kimse almasa ben alırım yeterki erken haberim olsun .

DEDİĞİM GİBİ KIZLAR YENİ KİŞİYE SALI DEĞİL ÇARŞAMBA GEÇECEĞİM. HERKES YETİŞSİN LÜTFEN. OKUAYAMAYACAK OLANLAR LÜTFEN EN AZ 4-5 SAAT ÖNCEDEN YAZSIN. HEMEN GÖRÜLEMEYEBİLİNİYOR ÇÜNKÜ. HEPİNİZE KOLAY GELSİNNNNNNN

humanbeings için okumamız bitti arkadaşlar, annem de ben de bitirdik. Hayırlı, uğurlu bir şekilde bebeğini kucağına alacağın günleri de okuyalım hep beraber.
hersey_dua_ile
Canım niyet doğru ama kişiyi yanlıl yazdın sanırım. Agustos72 nin niyetiudi bu zaten onun bildirimini yapmamıştın. Hemen humanbeings in de niyeti için okuyun. Bugün sondu normalde yarına kadar uzattım bu seferlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…