239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

Annem okudu

1. sepulik
2. A R Y A
3. K Kirazxyz
4. selef0111
5. debriyajgazfren
6. Adige-
7. Akulina
8. 5 528mucizemmm
9. Aktif Lora
10. Life light
11. agustos72
12. humanbeings
13. Akulina (annesi)
14. Sevgicik
15. Hemsirecik
16. M Migrenben
17. Cookiie
18. nursevdi
19. Balanne26
20. @Btlaydnz23
21. M Mavi Menekse
22. ada_elif
23. Aktif Lora (kardesi)
24. C Cikolataparcacigi
25. E Ecem1628
26. Asiltutku (annesi)
27. duayamuhtaciz
28. gamzelita
29. M Meva59
30. hersey_dua_ile

BİRDE SEVGİLI DUA KARDEŞLERİMMMM

2 Gün vermistik kişi başı süre. Yani çalışanlar vs olduğundan biraz sarkıyordu problem değil aslında. 3. Gün (yani yeni kişideyken) bi önceki kişiye sayın tamamlandı diyordum. Bu biraz daha sarktı. Artık bi sonraki kişiye geçtiğimde (yani 4. Gün) tamamlandı diyebiliyorum. Lüften biraz daha erken bildirim yapmaya çalışalım. Bi sonraki kişiye salı değil çarşamba geçeceğim. LÜTFEN GERİDE KALANLAR YETİŞSİN..
Birde artık 2 değil, 1,5 güne yetiştirecek şekilde okuyun. Kiii ancak yine 2 yi bulacak çalışanlarla beraber :)
Tekrar hatırlatayım okuduğunuz ismi belirterek yazın.. Allaha emanet olun

humanbeings niyetine 7.970 Ya Fettah okudum. Rabbim dileklerini hayırlısıyla kabul etsin.
hersey_dua_ile bilgine canım

çok haklısın tatlım.ben de bugün bu konuya değinecektim.biraz sarkmalar arttı gibi.elbette olağanüstü durumlar konu dışı...
dediğin gibi 1.5 gün olsun.zaten bildirim yapmamız biz çalışanlar veya ekstra durumu olanlar için 2 günü bulur.

Ya kızlar haklısınız da cuma cumartesi pazar zor oluyor. mesela ben buraya yazdım okunsun diye geri dönen bile olmadı. mecburen baskasını buldum da ona okuttum. benim gibi olanlar da buraya yazmadan okumaya calısıyordur ondan kaynaklı 3 gune sarkıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…