239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

Canım çok önden gitmişsin. Okumuşsun artık Allah kabul etsin inşallah da.. okumadığın kişiye gelene kadar bekle olur mu? ⚘
Önümüzdeki günlerde biraz telaşım olacak okuyamayıp hakkına girmek istemedim kimsenin dualarını da mutlaka niyetleriyle yapacağım inşallah tamamdır bekleyeceğim okumadığım kişide

Okudum Allah kabul etsin inşallah

arkadaşlar birde okuma yaptıktan sonra adeti yazın niye diyorum bunu olaki farkında olmadan hızlı okuyacağım diye fazla rakam okudunuz 7.970 adet diye belirtin ki o kadarını hediye ettiğiniz belli olsun diye

Birde benden size tavsiye bu tür Dilek dualarında kendi sırasınız gelince okumadan önce yapamıyorsanız bile duanız tamamlanınca mutlaka sadaka verin ki varsa bir engeliniz kalksın. Sadaka illaki maddi olmak zorunda değil o gün kuşları kedileri köpekleri beslemekte bir sadaka hatta çiçek sulamakta bir sadaka hiç bilemiyorsanız ölmüşlerimize kuran okuyup hediye edin, duanızın hızlanması için faydalı olacaktır.

Söylediğiniz çok iyi oldu, hemen aklıma geldi balkondan aşağı sallandırdığım mama kabını doldurdum.
Ölmüşler için de dua edeceğim. Taha suresini duydum ama yapmamıştım, onu da yaparım.

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah

Niyetine 7970 adet okudum Allah duanı kabul etsin canım biraz geç oldu k.bakma

5 528mucizemmm
için hem annem hem de ben okumamızı yaptık, bitirdik.
Tuğçe'ciğim Allah tam istediğin, dilediğin kişiyi getirecek karşına.

hersey_dua_ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…