239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

Okudum Allah kabul etsin

K Kirazxyz arkadaşımın niyeti için okudum Rabbim kabul etsin, gönlündeki yere hayırlısıyla atansın inşallah
hersey_dua_ile

Kuzum ben okudum bitirdim Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bilirim emek verip beklemenin ne oldugunu Allah sana hayırlısıyla tez vakitte atanmayı atandıgın yerde hayırlı insanlarla karsılasıp hayır yapmak için en güzel fırsatları cıkarsın karsına. Rabbim hepimizin birbirimizi tanımadığımız halde karsılıksız birbirimize gönlümüzde dert ettiğimiz yada hayalini kurduğumuz seyleri gerçek olması nasip olması için ettiğimiz dualarımızı, zikirlerimizi kabul etsin. Allah hepimizden razı olsun tanımıyoruz birbirimizi ama Allah meleklerine cennetinde falanca kişiler için dua etmiştin bak onlar geldi haydi simdi cennet bahcelerinde dua kardeşlerinle gezinin diye söyletmesini de nasip etsin. Kevser havuzunun başında Peygamber efendimizin (SAV) yanında toplanmayı da Rabbim nasip etsin

hersey_dua_ile K Kirazxyz

Adige- bak yeni kişi burda. Süresi bu akşam bitiyor. Okunacak sayı da güncellendi dikkat et 7.970 oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…