239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

2 gün boyunca bu rakamı okuyacağız sadece değil mi?

Evet ama yeni rakam güncel olabilir kesin devam edecekseniz katılın akşam yeni kişiye başladığımızda sayıyı öğrenirsiniz yani 2 ay sürecek bir okuma bu sonradan çıkacaksanız hiç katılmayın normalde grubu 30 kişi ile kapatmayı düşünüyorduk kesin okurum ayrılmam derseniz ekleyelim

Ben zaten kendime güvenmesem sormam rakamı ama siz tabii isterseniz 30 kişide kapatın doğru düşünmüşsünüz.
İyi günler.

Ben zaten kendime güvenmesem sormam rakamı ama siz tabii isterseniz 30 kişide kapatın doğru düşünmüşsünüz.
İyi günler.
Aslinsa şöyle inanın onceki okumalara bakin. Hatta bana yaziklan ozel meseajlarin da ss ini yollayabilirim. Sayiyi once sorup sonra yok ya yetistiremem diyen cook fazla kisi oldu. Arladasin dedigi gibi 2 gunde 2 kisi cikinca bizde zor durumda kaldik.

Listeye kimseyi almayalım bence de aramızda paylaşırız. Listeyi sıkı takip edelim bildirim yapmayanlar çıkartılsın lütfen, kimse vebale girmesin
Katılıyorum, sağlıklı bir okuma olsun kimsenin vebalini almayalım. Kendi aramızda yetişirse yetişir yetişmezse yardımcı oluruz birbirimize inşallah. Çok kalabalık olunca takip etmek de zorlaşıyor

Neyse arkadaşlar o halde çoğunluk artık listenin aynı kalmasını ve hızlı ilerlemesini istiyor tekrar mağdur olmamak için grubumuz 30 kişi ile devam edecektir. Rabbim ölüm vs olmadığı müddetçe aynı kişilerle devam edilecektir.

GRUBUMUZ YENİ ÜYE ALIMINA KAPATILMIŞTIR…!!!

Ben bitirdim canım Allah kabul etsin amin. Allah tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü mutlu bir evlat versin aminn hersey_dua_ile A R Y A

Eşimle kız evladımızın olmasını çok istiyoruz, o mu doğdu içine acaba Rabbim kabul eylesin dualarımızı, eşimle bana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…