239.121 Ya Fettah Hatimi

Balanne26

Çok şükür, bin şükür, sonsuz şükür
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2014
2.002
2.862
Hacetlerimiz için 239.121 Ya Fettah (c.c) hatimi yapıyoruz, bize katılmak istermisiniz?

Dikkat📣📣📣Dikkat
Grubun
Şartları:

📣 Verilen tarihte duayı bitirelim yetiştirmek için yakınınızdan yardım alabilirsiniz ama benim tavsiyem kendiniz okumanız,
📣Allah korusun kötü durumlarda okuyamazsanız hemen bildirin çözüm üretelim kimse mağdur olmasın,
📣Mazeret bildirmeden 2 gün süreyle topiğe giriş yapmazsanız otomatik olarak çıkarılacaksınız muhtemelen daha önemli işleriniz vardır dua topiğini aksatmamış olursunuz,
📣Sürekli okuma için uyarı alan kişi otomatik olarak çıkarılacaktır, ne kendinizi nede bizi yormamış olursunuz,
📣Dua grubunda tartışma istemiyoruz sevap işlerken günaha girmeye hacet yok,
📣 Süremiz 2 gündür ama 3. güne sarkıtabiliriz ve 3. gün sonunda yeni kişiye başlanmak zorunda,
📣Olaki sıranızı savdınız aynı duyarlılığı sizden sonrakilere de gösteriniz ki kul hakkına girmeyiniz,
📣 Okumalarınız bitince mutlaka K Khvekokusu20 arkadaşımız etiketlenmek zorunda,
📣 Her türlü sorunuzu açıkça paylaşabilirsiniz kaynaştıkta samimiyet artar içten dua edilir,
📣 Grupta kimsenin yokyere kırılmasını üzülmesini istemiyorum sonuçta kendinize yapılmasını istemediğinizi başkasına yapmak yada davranmak hoş olmayacağının bilincindesinizdir.
📣Bu duadan çok umutluyum aksilik çıkmasını istemiyorum kimse kötü niyetle algılamasın lütfen bu mesajlar uyarı amaçlıdır.

Rabbim herkesin duasını kabul etsin İnşaAllah, Unutmayınız ki, Müslümanın müslümana ettiği dua makbuldür.

Grubumuz 21 kişi ile sınırlıdır. KAPANMIŞTIR.

Son düzenleme:
canım nasıl okuyacağız? Ben derim ki kalan usulü okuyalım hızlı ilerlesin hiç karışıklık olmasın. Bu gün ben müsait olurum çok okurum yarın başkası dengeleriz.
Canım ben de paylastırıp süre verelim diyorum ya :KK43: kalanlı sekilde okundugunda az okundu cok okundu muhabbeti yapılmıştı daha önce baska gruplarda

Nasıl çekiyoruz, tecrübeliyseniz anlatır mısınız

Nasıl çekiyoruz, dua mı ediyoruz öncesinde yoksa genel bir duası mı var? Hiç topluca çekemdim bilmiyorum açıkcası
Arkadaş duasını yazacak. Onun isim ve duasına niyet edip bismillah cekip baslayacaksın canım,, abdestli de abdestsiz de okunur

X