23+2 günlük hamileyim ama ....

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar,ben 23+2 hamileyim.2 hafta öncesine kadar karnıma bakılınca hamile olduğum tabiki anlaşılıyordu ama son 2 hafta içinde acayip derecede büyüdü.Şimdi beni her gören çok şaşırıyor."aaaa, ne oldu sana böyle,karnın birden büyüdü" diyor.Bu yüzden çok tedirginim.Sanki 1 ay sonra doğum yapacakmışım gibi şiştim.Ödem falan da yok,fazla aşırı da yemiyorum ki.Toplam 4-5 kilo kadar aldım.Daha cumartesi günü dr.a gitmiştim.Sorun yok demişti.Şimdi herkesten aynı tepkiyi görünce endişelendim.Boyum da fazla öyle uzun değil.Minyon tipliyim.Karnım o kadar göze batıyorki anlatamam.Sizce yolunda gitmeyen birşeyler olabilir mi?Lütfen cevap yazın...

• Konu Sahibi EU1
valla arkadaşım anlamamki ben ama destek vermek için yazıyım dedim. bence bebek artık büyüyo ondan korkulacak birşey yok bence

• Konu Sahibi EU1
Doktorun sorun yok herşey normal dediğine göre, başkalarının ne dediğide önemli değil. Lütfen işinde ehli kişlerin söylediklerini dikkate alın, diğerleri fasa fisoyerimseniben

• Konu Sahibi EU1
canım hiç endişelenme hayatımmmm
dr yakın zamanda gitmeyeceksin bi randevu al görün derim
bende 22+6 günlük hamişim benimde karnım birden büyüdü
daha 1,5 hafta öncesine kadar bişey yoktu ama şimdi görenler ,anlıyo valla
içini ferah tutu kötü şeyler düşünme.herkesede kulak asmaaaaaaaa

• Konu Sahibi EU1
böyle şeyleri sorun etme kimi büyük der kimi küçük . benimde mesela karnım çok çabuk çıktı ne kadar büyük dediler hemen fırladı dediler. takma kafana boşver kendini uzman sanan insan çok bu konuda çünkü en iyi şeyi doktorum bilir. rahat ol. tabiki büyücek karnın bebeğin büyüyor...hamilesin sen..:))

• Konu Sahibi EU1
endişelenme canım bende öyleydim ilk 5 ay hamile olduğum bile anlaşılmıyodu sonradan bi an şişince karnım komplekse bile girmiştim hatta:))

• Konu Sahibi EU1
Canım anne karnındaki bebek senin haftalarında falan birdenbire büyürmüş bence endişe etme benim şimdi bile belli hem daha yeni gitmişsin kontrolede bence kocaman göbişini gururla taşı boşver bebiş büyüyo işte kafanı gereksiz yere bulandırma Allah ım evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

• Konu Sahibi EU1
canım olabilir bazıları cok şişiyo ama doktora görünmende fayda var bence
cok sıkıntı yapma

• Konu Sahibi EU1
tatlım hiç endişelenme..;senin ikinci bebeğin değil mi?iklinci bebeklerde böle ani genişlemeler normal.. arkadaşımda iilk bebeğinde çok normal bi seviyede hamilelik geçirmişti..ama ikincide öyle bi şiştiki o da senin ki endişe içinde kaldı...ama dr dediki hiç bi sorun yok...ikinci bebek olduğu için çok rahat genişleme imkanı bulmuş daha önceden esneyen deri falan ... diye şimdi o da gün sayıyor...bebek doğmak üzere ...

ayy arkadaşlar,iyi ki varsınız,gerçekten.İçimi rahatlattınız valla.Kafaya takmıştım kaç gündür,düşün düşün bir hal oldum.Kimi görsem aynı tepkiyi veriyordu.Tamam ,bu benim 2.hamileliğim ama ilkinde böyle değildim diyorum.Hürremcim yazmış,ikincilerde genişleme oluyormuş.İçime su serptiniz valla.Dün kuaföre gittim,15 gün öncede gitmiştim,kadın şaşırıp kaldı,işyerinde ki arkadaşlar konuşuyorlar,sen bu haftalarda daha bir şiştin diye,2 gün önce bir komşum,başka bir arkadaşının haziran sonu doğum yapacağını ama karnının benim kadar bile olmadığını ve daha hatırlamadığım birçok kişi bu tepkileri verince,üzüldüm,endişelendim.Yeniyaşam arkadaşım,sendede aynı gelişmenin olması beni daha bir rahatlattı.Arkadaşlar sağolun,hepinize teşekkür derim.

e büyüyecek tabi nerdeyse 7 aylık olmuş sen millete ne kulak asıyorsun bebeğin sağlıklı gelişiyor işte stres yapma sakın dr.un iyi demiş sonuçta

merhaba benimde 24 haftalıkken aynı şey başıma gelmişti.bir sabah kalktım ki karnım kocaman.herkesten sendeki gibi tepkiler.ben kendimde şaşırmıştım bu kadar büyüdüğüne.sonra normale biniyor canım.

şu millete çok kızıyorum vallahi...şiştiyse şişti...----ayy çok şişmişsin demekle ne ellerine geçiyor....daha çok hamişi endişeye sevk ediyorlar.. bu kez şişti belki.. belki daha iştahı açık.. belki daha büyük bi bebek.. allah allah kime ne ki..klava:...sözüm ona takipteler.. ----bak seni iyi takip ediyoruz gibi...tatlım sen boş ver ne sölerlerse sölesinler...sen sağlıklısın ,bebeğinde sağlıklı ...gerisi boş...hayırlısıyla sağlıkla kucağına al bebeğini...canım benim .. tekrar hayırlı uğurlu olsun...az kaldı...darısı başımıza...Şeniz

aman millet de bana hani hiç karnın yok diyip bunaltıyo boşver onları göbeğim şişse diye bekliyorum valla gere gere gez bence annemler de 6.aya girince bi anda büyür diyolar ben de bekliyorum şöyle bi 20.haftalara girsek diye

canım insanoğlunun yorulmadan yapabildiği tek şey bu zaten.^^moral bozmak^^hiç aldırma sen millete.eşim bana iyi bakıyor de gör yüzlerindeki bozulmayı.benim arkadaşımda ilk oğlunda şişti ikinci oğlunda dahada şişti 3.de kızda neredeyse oğlanların yarısı kadar şişti.her hamilelik farklı oluyor.ama ikincide biraz fazla şişiyor galiba göbekler.ilkinde içimizin genişlediğini düşünüyorum ben.ikincide yayılıyor oh ne ala.:)) hayırlı doğumlar dilerim canım sana ve tüm hamilelere.

bu haftalarda çok normalll..birden buyuyo zaten benimde öle ben 25 hafta hamileyim..herkes dogum yakınmı die soruo..9 aylık gibi duruooo

üzülme Bak Ben 17+5 Gunluk Hamileyim çok Az Karnhim Var Diye Nuzuluyorum Ne Guzel Işte Koca Göbek Olmuşsun:) Hem çok Göbeğin çikar Bu Ne Kocaman Derler Banada Ay Ne Kadar Az Eminmisin Hamile Olduğuna Bile Dediler Doktoruma Soylediğimdede Bana Saçmalar Herkes Dedi Herkeste Farkli Olur Takma Dedi

CANIM BENİM ENDİŞELENDİĞİN ŞEYE BAK BEBİŞLERİMİZ BÜYÜYO KARNIMIZIN ŞİŞMESİDE ÇOK NORMAL YANİa.s.

canım endişelenme belki biraz bebek büyümüştür birazda şişkinlik falan olmuştur
kafanı böyle şeylere takma doktor da bişey yok demiş kalbini ferah tut

canım kimin ne dediğine kulak asma.önemli olan doktorunun ne dediği.sen hamileliğinin tadını çıkart.öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…