22 kasım pazartesi kulağımdan ameliyat olucam ne olur yardım edin..

gungor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
14
0
arkadaşlar bursa çekirge devlet hastanesinde plastik cerrahi uzmanı op.dr ahmet yazıcı tarafından 22 kasımda ameliyat olucam ama çekiniyorum ameliyat ile ilgili bana yardım edin lütfen beni neler bekliyor ne yapıcam pek bilmiyorum doktor hakkında hiç bilgim yokturdu öyle direk gittim ameliyat olmak istiyorum dedim doktor muayene etti ve gün verdi ameliyat 1 saat sürüyor dedi ama lütfen biraz rahatlatın.....

canım sana tavsiyem doktorunla açıkça konuş biraz kafana yapışık yapsın kulağını açılıyo sonra.benim açıldı mesela ama çok değil yinede daha düzgün olabilirdi.

iyi de canım benim en basit ameliyat o, nesinden korkuyorsun?
yaptır kurtul, en kötüsü ne olabilir ki?
burnunu yaptıracak olsan güzel olmazsa filan diye korkarsın da, kepçe kulak ameliyatında korkulacak hiiç bi şey yok.

bi arkadaşım yaptırdı ankarada 3 gün falan ağrısı olmuş yatarken zorlanmış o 3 gün içinde ama sonrası için değer.kocaman kulakları vardı şuan çok güzel görünüyür.5gün sonra işe döndü ve gayet iyiydi ağrı sızı yoktu yani

merhaba

bundan 3 hafta önce istanbul superplast 'ta kepçe kulak operasyonu oldum.45 dakka sürdü.kulaklarımın ön kısmından ufak kesikler ile yapıldı.doktorum hüseyin güner çok iyi biriydi.sabah izmir den istanbula gittim saat 15 te ameliyat oldum 20.30 da uçağa binip izmir e geri döndüm.şu an halimden çok memnunum.15 gun kadar bikaç dikişim vardı şimdi onları da aldırım.ilk başta uyumak zor oldu.sağa sola dönemedim.sonra alıştım.çok basit ve hızlı bi ameliyat.narkozsuz uyutmadan yaptılar.sadece yarı uyku halim vardı ama benimle sürekli konuştular.sadace kulaklarımın olduğu yerler uyuşuktu hiç bişi hissetmedim.bi süre ağrı kesici kullandım.zaten bıraktığımda hiç birşeyim kalmamıştı.

insanın kendine güveni geliyo ben şimdi çok mutluyum.umarım sende memnun kalırsın.

merhaba arkaslar,

ben ankara'da yasıyorum.bana kulak estetigi icin onerebileceginiz bir yer var mı?ayrıca ben tek kulak icin estetik yaptırmak istiyorum.diğer kulagımdan memnunum.
tek kulak fiyatı hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.

merhaba mujperi istanbul'da superplast estetik ve cerrahi merkezinde hüseyin güner beyden bu konuda yardım alabilirsin.benim ameliyatımı o yaptı şimdi çok memnunum.sana verecekleri tek kulak operasyon fiyatı 2000 tl ama ödeme şekline göre değişiklik gösterebiliryor.(fiyat düşebiliyor)

cok teşekkür ederim lambacini ama ankara'da bilgi alabilecegim bir yer olsa benim icin daha iyi olur.

mrb bende kepçe kulak ve kulak memesi küçültme ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum yanlız endişelerim var doktor secimi cok zor hangi doktora kulak estetiğinde iyidir bilemiyorum hüseyin günerle görüştüm beni çok iyi karsıladı ve güven verdi görüştügüm doktorlar arasında en sıcak kanlı içime sinen doktordu diyebilirim ama ücreti fazla söyledi kulak kepcesi ameliyatından sonra kulak eski seklini alabiliyormus ben bundanda cok endişe ediyorum hüseyin günere kulak estetiği olan arkadaslar böyle bir sorunla karşılastınzmı?ayrıca kulagın ön tarafından kesi demişsinz iz kaldımı iz sorunu yasayan var mı? yardımcı olursan cok sevinirim teşekkürler

cıldırmak üzereyim kepçe kulak ameliyatı yapacak güvenilir bir doktor bilen yokmu?

lambacini bana yardım edermisin bende hüseyin beye yaptırmak istiyorum ama kıkırdaga lazerle sekil veriyolarmıs seninkinide öylemi yaptı nekadar kalıcı olur kulaga verilen sekil sen memnunmusun nekadar zaman oldu ? kulagın eski sekline dönmesi gibi bir durum yasamadın umarım

Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…