22 Gunluk ama yamukmu ne:)

kızlar profılıme koyabıldım resımlerı gormek ısteyenler arkadaslık ıstegı yollasınlar resımlerıme bakıp benı aydınlatsınlar lutfennnn

çok çok geçmiş olsun. bende geçtiğimiz pazartesi burun ameliyatı oldum, alçım tamponlarım hala duruyor, pazar günü çıkıcaklar inş ne çıkıcak çok merak ediorum, gönderiorum arkadaşlık isteği, pazarada ben koyucam resimleri, inş istediğiniz gibidir burnunuz..

kızlar profılıme koyabıldım resımlerı gormek ısteyenler arkadaslık ıstegı yollasınlar resımlerıme bakıp benı aydınlatsınlar lutfennnn

Hiçkusura bakma ama hem yardım istiyorsun hem de resimlerini profiline koyuyorsun Yardım istiyorsan herkese açık bu forumda kendini tanıtmayacak şekilde fotoğraf koyarsın...Yani forumda resmin kopyalanacakta albümden kopyalanmayacak mı sanıyorsun?
İnsanlar sana yardım edebilmek için arkadaş olarak eklemek zorunda kalacaklarsa bu pek etik olmuyor bence...
Zaten şu arkadaşlık sistemininde bir anlamı kalmadı..Millet biri birinin burnunu falan görebilmek için arkadaş oldu...Ne anlamı var bunun? İstisnalar kaideyi bozmaz,bu şekilde arkadaşlık kurup devam edebilenleri tenzih ederimkötükedihüso

sizi katılıyorum arkadaşımvereliniortak

amacınız fikir almak mı,arkadaş eklemek mı?

çok güzel olmuş dicektim amaaaa
vazgeçtim geri çıktım -tatlicadiarzu-

Kusura bakmayın bilgisayarımdaki arızadan oturu foruma giremedim
Arkadaşım ben resimikoymayı beceremediğim için profılıme koydum...

ARKADAŞLAR SıZ ALIN PROFıLıMDEN KOYUN BURAYA BECEREMEDıM neden beceriksizim die azarlıyorsunuz ki

zozzan arkadaşın kasti bir şey yaptığını ve amacının başka bir şey olduğunu hiç ama hiç sanmıyorumm..

burnunuz çok güzel olmuşş ben çok beğendim..doktorunuz?

forumun bu kısmını üye olmayanlar da görebildiği için yapıyor bazı arkadaşlar hani sadece niyeti iyi olanlar görsün diye ama tabiki yapacak insan her türlü yapar
ama kişinin tercihi buysa çok üzerine gitmemek lazım sonçta arkadaş eklemekle arkadaş olunmuyor

henüz fotolarınızı görmedm ama şmdi size yamuk geleblr bnm krdeşimde amlyat oldu ilk bandajlar çıktığında burnu yamuk gibiydi ve sol burun kanadı diğerne göre çok farklıydı böle daha genişdi yanağa daha yayılmıştı.dru geeçer dedi bzde takmadık ve gerçekten zmanla düzldi bi 10 gün snra flan hç farkedlmicek duruma geldi.bnce düzeliirr

zozzan arkadaşın kasti bir şey yaptığını ve amacının başka bir şey olduğunu hiç ama hiç sanmıyorumm..

burnunuz çok güzel olmuşş ben çok beğendim..doktorunuz?

cok tesekkur ederım ınsanın boyleyorumlara ıhtıyacı oluyor :) annem keske yatırmasaydın dıyorda suan ıtıbarıyle burnum 34 gunluk bugunde resımlerını eklıycem :)

yaa cwp yazmadan edemicem.. nekadar ilginç bi mantıkmış ööle sizinki arkadaşlık ıstegı gondermek ıcınmı foto koyuyosunuz, resımlerı profıle koymak, buraya koymamak etik diil falan... ister profılıne koyar ıster herkese acık yapar ıster buraya koyar ıster sadece arkadaslarına gosterır... mrk edıosan sende kendını tanıt arkadaşlık ıstegı gonder fotolara bk.. bukadar basit.. ve bunun etikle hiç alakası yokkk.. buraya bişeler yazıosanız normal ve saygı çercevesinde olsun... etık olmayan şelere zaten sıte yonetımınden uyarı gelır sana gerek bile kalmaz..

Senin gibi düz mantık birine cevap vererek kendimi yormayacağım canım
Daha anlatmak istediğimi bile anlayacak kapasite göremedim sende
Sana tek bir tavsiyem var,başkalarına saygı dersi vereceğine önce kendi ana diline karşı saygılı ol ve Türkçeyi doğru düzgün kullan!!!!Bir bak bakalım kurduğun cümlelere,ne kadar düşük ne kadar eksik...Önce Türkçeyi öğren sonra gel karşıma olur mu cicimsengözlerimebaksanab

arkadaşlar kişi sadece burnunu koysa, burnundan tanınmaz. 70 milyarı geçtik. ha şu burun bunun buda şu kişi işte, demez kimse. bu kadar çekinmeyin canım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…