:(

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
kızler benim bebişim olduğu günden beri psikolojim bzuldu.ağlamasına dayanamıyorum.bakmasınıda çok fazla bilmiyorum.bebkler çokmu ağlar benim kızım çok ağlıyor sizlerde doğum sonrası böyle sorun yaşadınızmı

canım benim bebeğim yok ama yaşadığın normal bişey her bebek ağlar hatta kuzenim en fazla 10dk uyuyup saatlerce ağlardı kırkı geçince düzelir derler daha büyükse gazı vardır dr götür eğer abartılıysa

cnm bnde oyle dıyordum bu nasıl cocuk hıc susmazmı delırcem sanmısy-tım hatta kacmayı dusunmustum. tabı o gunler gectı gıttı anlamadım bıle o uykusuz gecelerı yasayan bnmıyım dedım cok zaman .sabah 5olurdu hala aglardı allahım. 3.aydan sonra az az topladı 6.ayda tamammen duzelır
gercı bnmkı cok huysuz hala sıkılgan kucakta gezıyo cocuk anlıcagın gecıcek bu gunler sabret bıraz.

sağolun biraz olsa teselli oldum inşallah benim kızımda düzelir o ağlıdımı benimde ağlayasım geli
yo

üzülme canım düzelir.gaz sancısı falan vardır.zinco damla var ondan kullan faydası oluyor.benim oğlum kırkı çıktıntan sonra düzeldi.maşallahı var şimdi gece sadece bi defa uyanıyor emip uyuyor okadar.ama bebek bu huysuzlandığı zamanlar elbetteki olacak.sabırlı ol.

hayırlı olsun bebişin çok şanslısın ilk çocuğun kız olduğu için bebek tabiki ağlar 15 günden sonra devit 3 damlaya başla mutlaka ben çocuk hastanesinde çalıştım
kafasındaki bıngıldağı için gelişimi için yani hergün yıka havalar soğumadan çabuk büyür
iyi ramazanlar

kızler benim bebişim olduğu günden beri psikolojim bzuldu.ağlamasına dayanamıyorum.bakmasınıda çok fazla bilmiyorum.bebkler çokmu ağlar benim kızım çok ağlıyor sizlerde doğum sonrası böyle sorun yaşadınızmı

canim benim bebeğim 3 ay gece gündüz ağladi hemde ne ağlamak bütün mahalle sesimizi dinliyordu çok gazi vardi uyumuyordu ama zamanla herşey düzeliyor şimdi çok tatli bir kiz oldu...sabirli ol canim elbette kolay değil sikinti stres yalnizlik herşeye dayanikliliğini etkiliyor ama sabret derim...

canım bebişin hayırlı olsun.büyük ihtimalle gazı vardır.bizde çok çektik.ağla ağla çocuğun canı çıkıyordu.zamanla geçiyor.önemli olan sabır etmek.bu günlerde sana destek olacak birinin yanında olmasını tavsiye ederim.

teleslanma bizimde arada bi öyle bağırıyorki içim acıyo valla.ama sabredeceğiz bu günler gececek.ara ara ağlıyorsa korkma dedi doktor bana ama devamlı hiç susmadan ağlarsa o zaman dikkat et demişti

X