Selülit 21 yaşındayım ama ileri derece selülitim var ve çoğalıyor :((

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ticktacks

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
45
2
21 yaşındayım 54 kiloyum kilom normal ama ergenlik çağımdan beri azda olsa selülitim vardı. ama her geçen sene çoğaldı şimdi ise ayakta bile çok bariz belli oluyor afedersiniz yaşlı kadınlarin ki gibi duruyor ve dizlerime kadar indiler. önceden dizlerimde yoktu. selülit kremleri kullandım keseledim 3ay düzenli plates yaptım bana misin demedi. aynı sorun annemdede var sanırım irsi çünkü ne asitli, ne kahve bişey içmiyorum... ve etlerim çok yumuşak. doktora gitmeyi düşünüyorum artık çok etkili olan bir yöntem tedavi birşey var mı? ne yapmalıyım bunun için yardım edin lütfen? alt bacaklarıma inmesinden korkuyorum ki sıktığımda oralarda bile var azcık... lütfen bir akıl verin? doktora gitsem ne gibi bir müdahelede bulunur? güzellik merkezlerinde şeyler gerçek mi??:2::2::2::2:

Kaya tuzu ile ovan duymustum...Belki isine yarar dene istersen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…