Bölgesel İncelme 20ytllık sauna beltle 5 ayda

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

papatyam_83

civciv
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.272
421
41
evlenmeden önceydi
aşkım askerdeyken gitcekti o arrmutt karın
55kilo 169 olmama rağmen karnım armutluğundan dolayı giydiğim hiçbişi cu die oturmuyodu bir katlanma mevcuttu midem çıkık benim midem
nasıl ederim derken
en basitinden,,,20ytllik sauna beltler varya aldım ondan,,
herr akşam en az 2 saat taktım bel kısmıma karnımı da kaplıyodu topuklarımı görene kadar bi sağğ bi solllll bi sağa dön bi sola ama ne terleme üstüme de kalın hırka falan giyyodum nasıl bir terleme ama akıyo alttan civik cıvık beyaz beyaz resmen,,,üstüne duy mekik 5ay sürdü bu fasıl ,,,ve sonuçç düz bir karın daha ince bir bel,,,elbiseler aldım sonra kendime tam belden oturan midemin de çıkıklığı gitmişti herşeyi zevkle giyyodum :)
şimdi mi 6 aylık kızım var Allah a şükür ve yine armut bir karnım kilom boyum aynı ama arnım midem çıktı yine,,,,çözümler arıyorum
aynı çözüm zor şimdi kızım varken okadar vakit olmuyo
ondan bu bölümdeyim
lahana yağın denicem
1mayıs işe başladığımda aynı karınla (düz olandan) gitme istiyorum
benim hikayem de böyle

ne güzel kızın tebrikler sabrın sonu selamet işte bak. kızın biraz daha büyüsün tekrar başlarsın. memkik çekemesende kemerini takar oturursun. ben bi internetten bakayım sauna bent nasıl bişimiş.

canım burdayım
iyi bişi valla ama azimle benim gibi hergün 2 saate yakın yapacan ayakta dönecen bi sağ bi sollll nefes nefese kalcan 5ayda bel karın dümdüzelini alttan kemere sokunca 2 satin sonunda avuç avuç terle karşılaşcan:))

Kızımdan zaman bulursam hala günde bi 45 dk falan yapıyorum ama o kadar etkili olmaz sanırı kısa zamanda yani .bol teri görme şart

canım bende intenette araştırıyordum. öğlen arkadaşlarla bakıcaz onlar kemere bakcaklar benim basende var.sauna şort alcam. sanuna bent elektriklimi fişemi takılyo. bu arada 20 ytl ye nerden aldın internette en ucuz 30 yazıyorda.

Bu işe takmalı evet gvelişmişleri çıkmış kablosuz titreşimli saunalı falan daha pahalı düşünürsen gelişmişini al istersen ama bu da terletiyo sonuçta hiçbirinde oturduğun yerden bişi olmaz,,
eşim bi kaç ay önce 20 ye bulmuştu hatırlamıyo siteyi,,ama bazen iniyo bazen çıkıo bunun fiyatı 50ye de var aynısı 15e de var farklısı sen 30luğu al bence arada

kalp ritmini bozuyo diyolar doğrumu günda 10 dk kullanmak yeterliymiş bende basen kısmıma kullanmak istiyorumda kalp işin içine girince çekindim dorusu bide pek güvenemedim

demin titreşimli hakkındaki yazıları okudum KK da
diete yardımcı ürünler başlığında
kesinlikle kullanmayın millet hastanelik olmuş son hız kullanınca düşük ayar kullan dıolar oda ne işe yarar
ısı yok ter yok boşverin onları bence

papatyam tavsiyeni dinledim ve netten aldım saunamı bir haftadır yediklerimede zaten dikkat ediyordum vallahi bir haftada göbek mide yarı yarıya yok oldu ben sabah akşam kullanıyom önce mide kısmına daha sonra göbüşime takıyom bu güne kadar şu göbişi eritemedim ama bu sefer oluyor galiba sana çokkkkkkkkkkkkk teşk ediyorum sevgiler canım

X