Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
5+4 Kese
6+5 Bebek ve kalp atışı. Bugün gittik duyduk çok şükür

Kızlar acile geldim belim karnım çok ağrıyo diye. Keseyi gördüm şükür. Doktor yolk sac da var dedi. Ama aşağısında bir kist gördü. Sorun olur mu dedim olmaz kanama da yapmaz bu dedi. Ama aklıma takıldı. Acaba önemli birşey midir ya

Canım daha dün arkadaşımla bunu konuştuk. Onunda hamileliğinde kist varmış hem solda hem sağda iki tane. İlk aylarda doktor hareketlerine kısıtlama getirmiş kist bebekten büyük olduğu için bebeğe zarar verebilir diye. 4 aydan sonra hareket kısıtlaması bitmiş hiç bir sorun yaşamamış. doğum sırasında bebekle birlikte kistleri de almışlar

Bende 1 tane göründü ve kesenin baya aşağısında keseden uzak kısımdaydı. Kendi doktorum ne diyecek asıl onu merak ediyorum. Bu doktor sorun olmaz dedi ama pek güven vermedi.

Canım doktor bebeğe zararı olcak bir ilaç yazar mı? Araştır tabiki ama doktor yazdıysa birşey biliyordur sıkma canını
Valla akşam dayanamadim zaten aldım.ilac tuzlu olur mu bildiğin tuzu hap şekline getirmisler bulantı ilacı diye satıyorlar şimdi sanki biraz iyi gibiyim.yalniz ben şunu anladım gebeliğim boyunca tavuk etinden uzak durmam gerek.2dir tavuk yiyip çok kötü oluyorum.tavuk etini de aşırı severdimilk gebeligimde de balıktan tiksinmistim.ve hala baligi severek yiyemem.sizde var mı şuana kadar tiksindiginiz şeyler.

Ben de Salı günü gideceğim inşallah o gün duymuş oluruz kalp atışını

Hanımlar ya bende göğüs ağrısı vardı bu aralar azaldı ve büyüdü şişti göğüslerim ama uçları çok küçük bunlar ilerleyen zamanlarda büyür mü ufacık çünkü

Benim uçlar vardı da meme denilince akla gelen uç gibi değil belki doğuma yakın büyür yoksa emzirmemiz sıkıntı olur mu bilmiyorum ilk çocuğum
Bebeğe meme ucundan ziyade kahverengi kısmını komple veriyoruz emzirirken o yüzden doğum olana kadar bence kendini hazırlar göğüs uçların da takılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…